17/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 511 תוצאות התואמות את החיפוש
''ראש העין ראויה לחיקוי''
מאת: יהורם אלוני
שבוע לאחר זכייתה במקום הראשון בתחרות כוכב נולד לגיל הזהב עדיין ההתרגשות ניכרת על פניה של שושנה חרזי, תושבת העיר. ראיון בהתרגשות.

הגב' שושנה חרזי שזכתה בשבוע שעבר במקום הראשון בתחרות כוכב נולד לגיל הזהב, אמרה השבוע ל"אינדקס אובייקטיבי" כי היא עדיין מתקשה לעכל את הזכייה ובפרט את ההד התקשורתי בו זכתה בעקבות זכייתה במקום הראשון.

שושנה חרזי, המוכרת לכולנו כפקידה בלשכת התעסוקה בראש העין, יצאה לפני מספר חודשים לגמלאות לאחר שעבדה בלשכה במשך עשרות שנים. שושנה העניקה שירות מקצועי ואמין לכל הפונים אליה. השבוע היא מגוללת את סיפור זכייתה במקום הראשון.

שושנה מספרת כי היא כלל לא חשבה להתמודד בתחרות: "מה לי ולזה? זה נכון שאני כל הזמן שרה והמוזיקה בבית כל זמן פועלת, אבל עד ללעלות לבמה ולשיר לפני קהל של מאות אנשים, זו הייתה היסחפות". מי שהביא אותה לכך היה בעלה, שלום, היושב לצדה. שלום: "פגשתי את מוטי ערוסי שהוא בתפקיד אב הבית של מתנ"ס שבזי, והוא אמר לי שהוא רשם אותי לתכנית כוכב נולד של גיל הזהב כי הוא יודע שאני אוהב לשיר. בהתחלה התנגדתי, אבל לאחר שכנועים הוא הצליח לשכנע אותי והסכמתי. למחרת בהתייעצות עם מוטי החלטנו לרשום את שושנה לתחרות".

שושנה: "יום אחד הטלפון צלצל ועל הקו הייתה נעמי אלוני שהזמינה אותי לאודישנים. הייתי בהלם. היא אמרה לי שרשמו אותי לתחרות. חשבתי שעובדים עליי, אבל היא הצליחה לשכנע אותי וכך נסללה הדרך למקום הראשון בתחרות". במשך חודשיים עשו המועמדים חזרות ושושנה סיפרה על היחס המדהים של נעמי אלוני, בנות השירות ובפרט של קובי אחרק שעודד והפיח בכל המתמודדים תקווה ואהבה למוזיקה.

שושנה סיפרה לבני משפחתה שהיא החליטה לשיר את השיר "שירו שיר לשתיל", אולם להפתעת כולם היא שרה את השיר "הרועה הקטנה", שיר שזיכה אותה במקום הראשון. במהלך השיחה עם שושנה ובעלה שלום אני חש בהתרגשות מסוימת אצל שושנה, התרגשות שאפיינה אותה במהלך התחרות "התרגשתי נורא. אני לא רגילה לשיר לפני קהל, אולם כשעליתי והתחלתי לשיר, אז הכול זרם", סיפרה שושנה. עכשיו, לאחר הזכייה היא מודה לכולם, לבני משפחתה, למארגנת נעמי, לבנות השירות, לקובי אחרק, לראש העיר, למנכ"ל ולכל אלה שסייעו והפיקו ערב נפלא שכזה, ערב שערים רבות יכולות ללמוד ממנו, "ראש העין ראויה לחיקוי", מסכמת שושנה.

בתמונה: שושנה בהופעה

צילום: אילן חתוכה

תאריך: 16/01/2014
גיליון: 920
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il