08/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 660 תוצאות התואמות את החיפוש
בייר מינכן אלופת ליגת החורף בקט-רגל
מאת: יהורם אלוני
הקבוצה גברה במשחק הגמר על קבוצת הממטרות בתוצאה 2:3. השחקן המצטיין: רזיאל צנעני שהבקיע שלושער.

קבוצת בייר מינכן היא אלופת ליגת החורף בקט-רגל, כך נקבע בתום משחק הגמר שבו גברה קבוצת בייר מינכן על קבוצת הממטרות בתוצאה 2:3. עוד בטרם החל משחק הגמר התקיימו שני משחקי חצי הגמר ובו נקבעו שתי העולות למשחק הגמר:

חצי הגמר הראשון הפגיש את קבוצת הממטרות מול קבוצת הרבנים. לאחר עשר דקות של גישושים מצד שתי הקבוצות עלתה קבוצת הרבנים ליתרון ראשון מרגליו של השחקן מתן חזון. עד למחצית ניסתה קבוצת הממטרות להשוות, אך השעון תקתק ושתי הקבוצות ירדו להפסקה בתוצאה 0:1 לקבוצת הרבנים.

דקה מפתיחת המחצית השנייה וקבוצת הממטרות מצליחה להשוות משערו של אופיר קמחי, 1:1. לא חלפו מספר דקות וקבוצת הממטרות עלתה שוב ליתרון של 1:2 משער עצמי שהובקע על ידי שחקן קבוצת הרבנים. לא חלפה דקה ושוב קבוצת הממטרות הגדילה את היתרון ל- 1:3 מרגליו של עידו אהרון. השחקן גיל סער מקבוצת הרבנים עוד ניסה לצמק ל- 2:3, אבל הזמן חלף והשופט איציק אדיב שרק לסיום, 2:3 בתום המשחק וקבוצת הממטרות עולה למשחק הגמר.

המשחק השני של חצי הגמר הפגיש את קבוצת בייר מינכן מול קבוצת מנצ'סטר סיטי. משחק חד צדדי לטובת קבוצת בייר מינכן שכבר במחצית הראשונה הבקיעה שני שערים לזכותה מרגליהם של השחקנים איתמר עמרם ורזיאל צנעני.

במחצית השנייה עוד ניסתה קבוצת מנצ'סטר סיטי לצמק את התוצאה, אבל רזיאל צנעני נעץ את המסמר האחרון והבקיע שער נוסף, 0:3 בסיום המשחק וקבוצת בייר מינכן עולה למשחק הגמר מול קבוצת הממטרות. במשחק הגמר גברה קבוצת בייר מינכן על קבוצת הממטרות בתוצאה 2:3. רזיאל צנעני מקבוצת בייר מינכן נבחר לשחקן המצטיין.

ראש העירייה שלום בן משה וחבר המועצה ויו"ר אגף הספורט רזיאל אחרק נשאו דברי ברכה. מחלקת הספורט בעירייה, בניהולם של שריה אריה וגיא עגיב, הייתה אחראית על ההפקה המדהימה והססגונית.

בתמונות: 1. רזיאל אחרק והקבוצה המנצחת 2. ראש העירייה נושא דברים

תאריך: 23/01/2014
גיליון: 921
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il