21/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 167 תוצאות התואמות את החיפוש
מאירועי ט''ו בשבט בעיר
מאת: יהורם אלוני
ביום שישי האחרון החלו חגיגות ט''ו בשבט ברחבי העיר שכללו מגוון אירועים לכל המשפחה.

פריחה ביער

בטיול המוזיקלי בשבילי הפריחה ביער ראש העין שנערך בשיתוף קק"ל, פגשו המטיילים לאורך המסלול הרכבים מוזיקליים של בתי הספר המנגנים בעיר, וכן נהנו מהפעלות ייחודיות של מדריכי קק"ל. בנוסף נהנו תושבי העיר מפעילויות ספורט כגון ניווט אקטיבי חוויתי ליחידים ולמשפחות בהדרכת אבנר הלחמי ומניווט למשפחות על אופניים ברחבי העיר ביוזמת חבר המועצה רזיאל אחרק, יו"ר אגף הספורט.

חגיגה ב"גן הדר"

מפגש מרגש התרחש בגן השפתי של החינוך התורני "גן הדר" כאשר ראש העירייה שלום בן משה התקבל על ידי הילדים בשיר "הבאנו שלום עליכם" (שיר מערכת הבחירות) בריקודים ובעציצים ופרחים. ראש העיר שהגיע ביחד עם חברי המועצה סגן ראש העירייה יעקב אדמוני וחבר המועצה מחזיק תיק שפ"ע אבטליון בצלאל, התרגשו מהמעמד. ראש העיר בחן את הצרכים השונים של הגן.

"רעים" חוגגים

במועדון "רעים" נערך סדר ייחודי במתנ"ס לב שבזי בהשתתפות חברי החוג, חברי התיאטרון הקהילתי "הספסל", נציגות בני נוער מתנדבים ופעילים ופעילות מהמתנ"ס שחברו יחדיו להפקה שונה, מיוחדת ויצירתית שכללה קטעי תוכן וערכי מסורת וזאת בהנחיית הבמאית ומנהלת תיאטרון "הספסל" שלומית הגואל. השחקנים והמשתתפים באירוע ביצעו קטעי תיאטרון ואימפרוביזציות ברוח החג.

ט"ו בשבט ב"אמונה", במתנ"ס לב שבזי ובבתי הספר אפק, צורים וטל

ראש העיר ומנכ"ל העירייה הגיעו גם למועדון "אמונה" בעיר, בניהולה של הגב' יונה הזמי, בו ציינו עשרות נשים את החג בסדר ט"ו בשבט ססגוני כהלכתו. גם במתנ"ס לב שבזי ציינו את החג בהפנינג לילדים ולכל המשפחה שכלל מעגל מתופפים וקפוארה, סדנאות יצירה, צחוק ואמנות בהנחיית בני נוער ובנות השירות הלאומי, ובהקראת סיפור בשיתוף הספרייה העירונית.

בבית ספר אפק ערכו השנה לראשונה את סדר ט"ו בשבט בהשתתפות כל תלמידי בית הספר שישבו לצד שולחנות עמוסים מפירות הארץ. תלמידי בתי הספר צורים וטל, מכיתות ד'–ה' נכחו בטקס נטיעות ברחוב הפרחים. אכן היה מרגש לראות את תלמידי העיר נוטעים עצים ומתחברים לארץ שלנו. ראש העיר שלום בן משה שהשתתף באירועים, בירך את התלמידים ואת צוותי ההוראה על ארגון האירועים למופת. הוא הדגיש בדבריו את חשיבות שימור החג לילדי ישראל וחיבורם לארץ.

ט"ו בשבט באוהל שרה

גם בבית הספר אוהל שרה חגגו את חג ט"ו בשבט במוצאי השבת האחרונה בסעודת "מלווה מלכה" בהשתתפות ראש העירייה שלום בן משה, מנכ"ל העירייה יגאל ינאי, חבר המועצה עדי אבייני, תלמידות בית הספר ואורחים רבים. הערב המיוחד, שהיה עשיר בתכנים ערכיים ומוזיקליים, נפתח בהבדלה ובהופעת הזמר האורח אורי שבח שהנעים משיריו. אורי סלסל בקול זמיר וגרם להתרגשות רבה בקהל. בהמשך נשא דברי תורה רב ביה"ס, הרב רפאל, דיבר בשבחה של ארץ ישראל וברך יחד עם הקהל על הפירות, תנובת הארץ.

צוות המוזיקה בראשות המורה ענת דור תרם לערב בשירה, בניגון ובריקוד, והנחה אותו. בתחילה הופיעה המקהלה הצעירה של המורה שרית לקול תשואות הקהל, ובהמשך נהנה קהל הנוכחים מצלילי הרכבי הנגינה שהפליאו בנגינת כינורות וחליליות, ומהופעת מחול שהציגו הבנות. ראש העירייה שלום בן משה ברך את הבנות והעלה זיכרונות מימיו הראשונים של בית הספר ולא חסך בשבחים על פועלו במהלך השנים. מנהל ביה"ס מר ינון חיימי הצטרף אף הוא לברכות. ועל זה נאמר: "הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים".

תאריך: 23/01/2014
גיליון: 921
עמוד: 6
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il