19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
במעלה הטבלה
מאת: יהורם אלוני
קבוצת ילדים ''הדס'' של מ.ס. כדורסל ראש העין בהדרכת המאמן, עידו שי, אירחה בשבוע שעבר את קבוצת הקט-סל של נווה מונוסון וגברה עליה בתוצאה 43:75.
קבוצת קט-סל "הדס" שהחלה את דרכה בבית הספר לכדורסל ממוקמת במרכז הטבלה ובמאזנה כבר שישה ניצחונות. בשבוע שעבר אירחה הקבוצה את קבוצת הקט-סל של נווה מונוסון וגברה עליה בתוצאה 43:75.
עם שריקת הפתיחה החלה הקבוצה מראש העין להכתיב את קצב המשחק ועלתה ליתרון דו ספרתי כבר בסוף המחצית הראשונה: 14: 42 לראש העין. המאמן עידו שי שנהנה מתצוגת המשחק פירגן לחניכיו על תצוגת המשחק וביקש מהם להגביר את הלחץ על כל המגרש. במחצית השנייה עם הרבה עידוד מהיציעים, ראינו קבוצה אחת על המגרש והיא הקבוצה הביתית מראש העין. היתרון רק הלך וגדל ואילולא בקשת המאמן של ראש העין "להרגיע" התוצאה הייתה הרבה יותר גבוהה. המשחק בסופו של דבר הסתיים בתוצאה 43:75 לראש העין.
המאמן עידו שי אמר בסיום: "כל הכבוד לשחקנים שנתנו הצגה של כדורסל. אני שמח על התוצאה ואני מקווה שנמשיך כך בשאר המשקים שלנו בהמשך". עוד ציין המאמן כי "בין שחקני הקבוצה ישנה אווירה טובה והמרקם החברתי בין השחקנים הוא מעל ומעבר ובפרט שהם מפרגנים אחד לשני. הם רציניים בדרך שהם מתאמנים והשיפור ניכר גם בתוצאות". דבריו של המאמן שי מקבלים חיזוק ממנהל בית הספר לכדורסל, אביחי חלה שאמר לנו "הקבוצה מצליחה להתבסס בצמרת הטבלה בזכות החברה הטובה שיש בין השחקנים".
תאריך: 03/03/2011
גיליון: 776
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il