07/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 660 תוצאות התואמות את החיפוש
ההצלחה ממשיכה
מאת: יהורם אלוני
קבוצת אינדקס של ראש העין ואורנית הצליחה ביום שישי האחרון במסגרת המחזור ה-15 בליגה ג' שרון לחזור למסלול הניצחונות כאשר אירחה בביתה את קבוצת עלייה כפר סבא וניצחה בתוצאה 1:4.

המשחק נפתח בלחץ מסיבי על כל המגרש של קבוצת אינדקס, לחץ שהניב שער בדקה ה- 27 למשחק על ידי החלוץ מתן אלגאוי שגלגל את הכדור לרשת של קבוצת עלייה כפר סבא, 0:1 לקבוצת אינדקס.

קבוצת אינדקס המשיכה להתקיף את שער היריב, אולם בדקה ה- 40 למשחק הצליחה קבוצת עלייה כפר סבא להשוות את התוצאה משערו של החלוץ אורן מוחרר, 1:1 במחצית.

קבוצת אינדקס לא המתינה הרבה זמן, ולאחר דקה עלתה שוב ליתרון משערו של החלוץ מתן אלגאוי, וזאת לאחר מבצע אישי בו הצליח לעבור מספר שחקני הגנה של קבוצת עלייה כפר סבא, והקפיץ מעל השוער. הכדור ברשת, 1:2 לקבוצת אינדקס.

מסכת השערים נמשכה, ולקראת סיום המחצית הראשונה הצליחה קבוצת אינדקס להגדיל את היתרון ל- 1:3 משערו של החלוץ המצוין מתן אלגאוי, וזאת לאחר מסירת כדור נהדרת של הקשר עדן איליה, 1:3 לאינדקס במחצית.

המחצית השנייה נפתחה, כמו המחצית הראשונה, בלחץ על כל המגרש. חלוצי קבוצת אינדקס של ראש העין ואורנית החמיצו מול השוער, אולם בדקה ה- 51 למשחק נפרצה מסכת ההחמצות של קבוצת אינדקס פעם נוספת על ידי החלוץ מתן אלגאוי שהצליח להשלים רביעייה במשחק וקבע 1:4 לאינדקס, וזאת לאחר מסירה נהדרת של הקשר עדן איליה, כאמור 1:4 לאינדקס.

לקראת סיום המשחק, ובהתחשב בעובדה כי קבוצת הפועל עלייה הרימה דגל לב, ירדה רמת המשחק שכן שחקני הספסל של שתי הקבוצות עלו למגרש. המשחק הסתיים בתוצאה 1:4 לקבוצת אינדקס.

בשבוע הבא, במסגרת המחזור ה- 16, תתארח קבוצת אינדקס אצל קבוצת הפועל פרדסיה נועם הממוקמת בצמרת הטבלה. המשחק עתיד להיות קשה, אבל איך אומרים? בכדורגל "הכדור עגול" וניתן לנצח כל קבוצה. בהצלחה.

בתמונה: השחקן המצטיין מתן אלגאוי

תאריך: 06/02/2014
גיליון: 923
עמוד: 48
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il