16/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 324 תוצאות התואמות את החיפוש
איך תעשה טוב לעצמך?
מאת: זוהר גולדפרב
למה ללכת לבד אם אפשר ביחד. אומרים ''לא טוב היות האדם לבדו''. ברוחני נאמר: עזר כנגדו, במובן – לצדו. כיצד נוכל לעבור את המסע בשלום עד שנגיע אל היעד המובטח? או בקיצור: מה לכתוב בכרטיס האישי, באתר ההיכרויות, כדי שזה יעבוד?

כרטיס הביקור, בכל אתר היכרות, מובנה ממגוון פרטים שיכולים לתת תמונה לגבי הייחודיות שלנו. דיוק במילים יכול להוביל אל האנשים המתאימים לנו. מסירת פרטים שגויים ותמונה שאינה עדכנית הינם מבחינת "מגדלים פורחים באוויר" שעלולים להוביל אל מדרגות הכזב.

קחו בחשבון שאם נכתוב תחביבים שאינם באמת – "כוס התה" שלנו, אנחנו עלולים למצוא עצמנו עומדים בפני מבחן המציאות: איפה אנחנו ואיפה התחביבים שכתבנו עליהם. ככל שנהיה אנו, כך נחוש בנוחות רבה יותר בשיחת הטלפון הראשונה או במפגש הראשון. שניים ממפתחות הקסם לתשתית טובה לזוגיות הינם הכנות והאותנטיות. מי שאינו מעוניין, זב"שו.

קיימות דעות שונות לגבי התאמות בזוגיות: יש הסוברים כי ניגודים נמשכים ומשלימים, יש שיעדיפו ללכת יד ביד עם מישהו שתחומי העניין עמו דווקא נושקים. אין כאן הבטחה לדבר, אך מומלץ להפעיל שיקול דעת נכון: מדריך טיולים במקצועו, שאוהב לבלות במנוחה את יום השבת בבית, אולי ינהג בחוכמה אם לא יבחר כזוגתו את מי שאוהבת לעסוק בכל שבת באחד מענפי הספורט האתגרי. המאמינים טוענים כי הזיווג הוא בידיי שמיים. אנו, האנושיים, יכולים לסייע בפתיחת דלתות ובאפשרות ליישם את התכנית האלוהית. אז קדימה, לכו תתאהבו.

צילום אילוסטרציה

תאריך: 06/02/2014
גיליון: 923
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il