16/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 324 תוצאות התואמות את החיפוש
הגנה עצמית – לנפש
מאת: דוד סיבוני
יצירת הגנה אישית לנפש בשיטת עשה זאת בעצמך.

ככל שהעולם מתקדם ומקצועות ההייטק מתרבים, כך גופנו עומד בלחצים נפשיים גדולים יותר, בעבר היו אלה לחצים פיזיים. כיום, עלינו ללמד את הרוח שבתוכנו לעמוד בלחצים הנפשיים היומיומיים שהגוף נתון בהם.

כמה דרכים ליצירת הגנה אישית: מדיטציה, טקס אנרגטי, צ׳י קונג וקמעות.

כניסה למדיטציה, כל אחד על פי דרכו. יש לדמיין את אור אין סוף היורד מלמעלה ומקיף אותנו באור לבן. יש לדמיין סביב עיגול של אור כחול ובכל נשימה להגדיל, לחזק ולעבות את העיגול סביבנו. לדמיין כל מיני עצמים אדומים ושחורים שמנסים לחדור אותו ולא מצליחים, או לדמיין פעמון גדול עבה וחזק שאי אפשר לחדור אותו. אפשר לדמיין אותנו בתוך מגן דוד גדול ולדמיין אותנו באמצע, את שמנו ואת שמנו ושם אימנו במשולש העליון ואת השם "ילי" (מע"ב שמות) מחוץ לכל קצוות ה - מגן דוד. אפשרות נוספת הוא טקס אנרגטי: במקלחת יש לשפוך על עצמנו חופן מלח, ללבוש בגדים נקיים (לפחות 4 מלבושים ועדיף לבנים). יש להכין מעגל אנרגטי: לשפוך מלח בצורת עיגול בגודל שיספיק לנו לשבת בתוכו ולהשאיר פתח קטן. להיכנס ולסגור את המעגל מאחורינו. לשבת ולדמיין אותנו בתוך המעגל, מתנתקים מהעולם שמסמל עבורנו את שליטת החומר בעולם. בהתנתקות זו אנחנו מתנתקים משליטת החומר ומבטלים כל פעולה חומרית שלילית, ומתכווננים לשליטת הרוח בחומר. בסיום יש לפתוח את המעגל ולצאת.
 
תרגילי צ׳י קונג טובים מאוד להגנה אנרגטית: התרגיל הבא משלב מדיטציה מודרכת וצ׳י קונג יחד. עמדו, עצמו עיניים ודמיינו שיוצאים לכם שורשים עבים וגדולים מכפות הרגליים עמוק לתוך האדמה שיהיו כמו הארקה לאדמה. הרימו את ידיכם מהצדדים וקחו אוויר - עד גובה הראש, הורידו ידיכם לפני הגוף והוציאו אוויר מס' פעמים וכשתורידו. כוונו להוצאת אנרגיות שליליות החוצה דרך כפות הרגליים לאדמה (הארקה). אחרי שהוצאנו את השליליות אפשר לכוון בהרמת הידיים למשוך אנרגיה חיובית מהיקום. כשנוריד את הידיים נכוון להכנסת אנרגיה לגוף. אחרי שהוצאנו אנרגיות שליליות והכנסנו אנרגיות חיוביות, אפשר ליצור הגנה. נהפוך את כיוון סיבוב הידיים, נרים את הידיים בהצלבה מול הגוף וכשנוריד אותם מצדי הגוף נכוון לצייר מעין כדור אנרגיה של הגנה סביב לגוף שלנו מס פעמים, נעצור וננשום מס' נשימות ונכוון בכל נשימה להגדיל ולעבות את כדור ההגנה שיצרנו סביבנו.
 
אפשרות נוספת ליצירת הגנה הוא הקמע. רבים הם סוגי הקמעות: רונות, חותם כוח נומרולוגי, או על פי השושנה ההרמטית. יש קמעות קבליים שאפשר ללמוד לעשות לבד, כמובן שלקמעות יש שעות מסוימות ושמות מלאכים המשתנים לפי הזמנים והצורך של אותו קמע. בהצלחה!

דויד סיבוני מטפל בדיקור סיני ורפואה אלטרנטיבית מייעץ בנומרולוגיה קבלית ומדריך לנינג׳יצו והגנה עצמיתטלפון - 0577366404.

http://www.siboni.biz/

תמונת אילוסטרציה

תאריך: 06/02/2014
גיליון: 923
עמוד: 42
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il