04/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 660 תוצאות התואמות את החיפוש
תעשו להם כבוד
מאת: יהורם אלוני
בשבוע שעבר נערכה אליפות ישראל בשחייה. שחייני ראש העין הביאו כבוד גדול לעיר. יו''ר אגף הספורט חבר המועצה רזיאל אחרק התקשר ובירך אותם על הישגיהם.

בשבוע שעבר נערכה במכון וינגייט אליפות ישראל בשחייה. באליפות השתתפו 620 שחיינים מישראל וגם נציגות מועטה מרוסיה, מהונגריה ומארה"ב. התחרות נפרסה על פני ארבעה ימי תחרות מתישים שכללו הצגת בוקר למוקדמות והצגת ערב לגמרים.

גם לעיר ראש העין הייתה נציגות מכובדת שהצליחה להביא להישגים נכבדים. ההישג הבולט והמוצלח ביותר שייך לשחיינית מיכל ליברמן שזכתה לראשונה בקריירה שלה לקבל את תואר "אלופת ישראל". בנוסף קטפה מיכל את המקום השלישי בשחייה ב'מרחק הכפול' ואת המקום הרביעי במשחים 50 מטר פרפר, ו- 50 מטר חתירה.

נרגשת מהתואר החדש סיפרה מיכל השבוע ל"ספורט אינדקס": "זכיתי בתואר בעקבות השיפור הניכר שעשיתי בשיאיי האישיים בכל המשחים שבהם השתתפתי. הוכתרתי בפעם הראשונה כאלופת ישראל, ואין ספק שזה משמח אותי לעמוד על הפודיום יחד עם שני האגדות האולימפיות אניה גוסטמלסקי ועמית עברי".

שחיינית נוספת מראש העין שהוכתרה בפעם השנייה ברציפות כאלופת גילאי 15 היא השחיינית קרן בית און שקטפה את המקום הראשון במשחה 50 מ' חזה. ב'מרחק הכפול' זכתה קרן במקום השלישי. קרן סיפרה ל"ספורט אינדקס": "הייתה לי קפיצה ממש גדולה ואני מאושרת מהישגיי. אני אמשיך להתאמן במרץ".

שחיינית חזה מוכשרת נוספת מראש העין היא שיאון דהן ששיפרה את שיאיה האישיים והשיגה תוצאות יפות במשחים: 50 חזה (35.48), 100 מ' חזה (1.17.4). שיאון סיפרה ל"ספורט אינדקס": "האליפות הייתה ממש טובה ומהנה. אני רוצה להודות להוריי על התמיכה הגדולה". שחיין חזה נוסף שגם הוא מראש העין, רובין ערן שייצג את העיר ראש העין, הגיע במקום החמישי במשחה 50 חזה עם תוצאה מעולה של 32.58, גם ב'משחה הכפול' הוא השיג תוצאה מצוינת.

מיד עם היוודע על התוצאות התקשר חבר המועצה ומחזיק תיק הספורט רזיאל אחרק לספורטאים ולשחייניות המאושרות, בירך אותם על זכייתם והביע בפניהם את הערכתו ואהדתו על הכבוד הרב שהם מביאים לעיר.

תאריך: 27/02/2014
גיליון: 926
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il