11/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 511 תוצאות התואמות את החיפוש
מחבקים את כולם באופן שווה
מאת: יהורם אלוני
השבוע נערך יום כיף לילדים בעלי מוגבלויות ברחבת התיכון הדתי עתיד. יום כיף זה נערך ביוזמת עמותת ''נותנים תקווה'' המפעילה ימים כגון אלה בכל רחבי הארץ.
יום זה נערך בשיתוף מרכזת "בת עמי" בראש העין הגב' נעמי אלוני ובנות השירות הלאומי, קובי אחרק הממונה על המוסיקה באירוע ובסיוע האגף לשירותים החברתיים, המתנ"ס העירוני לב-העיר ,עיריית ראש העין, תלמידי התיכון הדתי עתיד ומתנדבים רבים שסייעו רבות בארגון יום זה.

כבר בשעות הבוקר המוקדמות נהרו משפחות רבות יחד עם ילדיהם בעלי המוגבלויות מכל הארץ לרחבת בית הספר התיכון עתיד שם נהנו מהפנינג ענק שכלל מתקני שעשועים, ביתנים למזון ולשתייה, מתקני חצר ושירה בציבור של מיטב האומנים ביניהם הזמר יואב יצחק, השחקנית והזמרת רינה גבאי ושלושת הזמרים מהפרויקט של רביבו.

ליום זה נהרו אורחים רבים וביניהם גם אמנים זמרים, אנשי קולנוע, שחקני כדורסל וכדורגל ועוד. ראש העירייה שלום בן משה הגיע ביחד עם מנכ"ל העירייה יגאל ינאי ועם חברי מועצה נוספים. ראש העירייה ביקש מהמנכ"ל לקיים יום זה באופן קבוע מדי שנה. כמה מרגש היה לראות את הילדים מחייכים, שמחים, רוקדים ונהנים (עד כמה שניתן) ביום זה. המתנדבים התרוצצו ממקום למקום ומילד לילד כדי להעניק תשומת לב מרבית לכל אחד.

ד"ר אייל מדני הנחה בטוב טעם את יום הכיף והפליא להעלות חיוך מתוק בפני הילדים. מילה טובה מגיעה גם לאילן חתוכה שבנוסף לדאגתו לדברי המאכל למען הילדים, הצליח להביא את האומנים יואב יצחק ושלושת הזמרים מהפרויקט של רביבו שהגיעו להופיע למען הילדים.

בתמונה: הילדים נהנים

תאריך: 27/02/2014
גיליון: 926
עמוד: 22
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il