10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
האיום התממש: הסוחרים השביתו את השוק
מאת: יהורם אלוני
סוחרי השוק העירוני החליטו לממש את איומם והשביתו את השוק ביום שישי האחרון.
כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו כי סוחרי השוק העירוני מאיימים שלא לפתוח את השוק במחאה על התנאים החדשים שהציבה החברה החדשה 'מפעלי תחנות' לחידוש החוזים. ואכן, ביום שישי האחרון השביתו מאות סוחרים את השוק, הניפו שלטים "לחם עבודה", "הון ושלטון" וקראו למנכ"ל החברה, פרי אטיאס, לנהל עמם משא ומתן כדי לפתוח את השוק לציבור הרחב. הסוחרים לא הסתפקו בהנפת שלטים, אלא שרפו צמיגים וניסו לשבש את התנועה בצירים המרכזיים של אזור התעשייה הישן, אך כוחות המשטרה בראשותו של מפקד התחנה, סנ"צ ירון קלדס, שנפרסו במקום ביקשו מהסוחרים להימנע מחסימת התנועה על מנת להימנע ממעצרים.
במהלך ההפגנה נערכה פגישה בין הסוחרים ובין עו"ד שלומי סהר ממשרד עו"ד אולפנר- בולקניד בראשון לציון ובמהלכה חתמו הסוחרים על ייפוי כוח על מנת שייצגם בבית המשפט. עו"ד סהר יבקש לבדוק את התנהלות המכרז של השוק העירוני אשר לטענת סוחרים רבים "הייתה לא כשרה". "הנושא נמצא בבדיקה", אומר סהר. "טרם קיבלנו את מלוא החומר הנדרש מעיריית ראש העין בהתאם לפנייתנו לחוק חופש המידע. עם קבלת הממצאים, אנו נפעל בהתאם לטובת סוחרים השוק". עוד מציין עו"ד סהר כי "מנכ"ל החברה פרי אטיאס לא הסכים לפתוח את השוק ביום שישי האחרון באופן חד פעמי בתנאי ההתקשרות הקודמת ולכן הסוחרים החליטו להשבית את השוק".
מהעירייה נמסר: "שוק ראש העין מופעל מזה שנים על ידי יזמים פרטיים. לאחרונה זכה במכרז יזם חדש במכרז פומבי שפורסם ע"י החכ"ל. במכרז נכללו כל התנאים הנדרשים לטובת הציבור ובכלל זה הקפדה על שעות עבודה, חזות פני השוק, ניקיון וקבלת כל האישורים הנדרשים. החברה זכתה במכרז כדין וכל שאלה הקשורה להיערכות היזם ולמו'מ הכספי שהיא מנהלת עם סוחרים יש לפנות אל החברה."
 
עד למועד סגירת הגיליון לא נמסרה תגובתו של פרי אטיאס, מנכ"ל חברת 'מפעלי תחנות'.
תאריך: 10/03/2011
גיליון: 777
עמוד: 22
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il