19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
מסיבת סיום ליגת השכונות
מאת: יהורם אלוני
בשבוע שעבר התקיימה מסיבת הניצחון של אלופי הליגות במסעדת 'אבסולינו' בפארק אפק בראש העין בהשתתפות הקבוצות הזוכות במקומות הראשונים בליגה, הקבוצות ההוגנות, שחקנים מצטיינים בנוכחות ראש העיר, משה סיני וסגנו, רזיאל אחרק.
נכחו ספונסרים של הליגה: שגיב מלאכי מחברת מולטיגול, יד יצחק, טל שחר, ואייה בשארי פיזיותרפיה, 'ביג שניצל' אייל ויניב דניאל.
אחרק, סגן ראש העיר ומחזיק תיק ההנדסה והספורט, פתח את הטכס בברכה לכל הספורטאים שנטלו חלק בליגות והזמין את ראש העיר לברך. סיני בירך את כל המשתתפים ושיבח את אחרק על היוזמה המבורכת לביצוע ליגות עממיות לכל הילדים נוער ובוגרים, בראש העין ואיחל לכל המשתתפים הצלחה בליגת הקיץ שתתקיים בחודשי הקיץ.
לסיום, בירך אחרק את ראש העיר ואת כל 400 השחקנים שהשתתפו במעגל הליגות השונות בשלוש החודשים האחרונים וציין באופן מיוחד את ההתנהגות הספורטיבית של כל השחקנים כפי שהתבטא במהלך המשחקים משום שכל הצוות במחלקת הספורט העביר מסר לכל השחקנים כי ההתנהגות הספורטיבית במגרש ומחוצה לו חשובה להם ולנו לא פחות מהיכולת הספורטיבית במגרש. אחרק הוסיף וציין כי מחלקת הספורט תפעיל שוב את ליגות השכונות בקיץ בחודש באפריל.
קבוצות אלופות:
ליגת ילדים – קב' ברזיל.ליגת נערים – קב' עירוני ראש העין.ליגת נוער – קב' ראש אחד.טורניר מבוגרים – קב' ראש העין 1988.קבוצה הוגנת בליגת ילדים – קב' חברים בחווה.שחקן מצטיין ליגת ילדים – אדנה בנימין .שחקן מצטיין – דין מילר.שחקו הוגן ליגת בוגרים ארז כהן. גביע הוקרה – לשופטים ליגת בוגרים ונוער לשופט הבין לאומי לירן לאני, ומר איציק אדיב.
תאריך: 10/03/2011
גיליון: 777
עמוד: 33
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il