26/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 654 תוצאות התואמות את החיפוש
יש אליפות
מאת: יהורם אלוני
קבוצת הקט-סל ב' של ראש העין בהדרכת המאמן אביחי חלה זכתה השבוע באליפות לעונת 2014 לאחר שניצחה בביתה את מכבי פ''ת בתוצאה 30:64. השחקן המצטיין רז בינו קלע 24 נקודות.

קבוצת הקט-סל ב' של ראש העין רושמת מתחילת העונה רק ניצחונות והפגינה לעיני מאות אוהדים, חברים ובני משפחה את אחד המשחקים הטובים ביותר מתחילת העונה. קבוצת הקט-סל ב' של ראש העין עלתה ליתרון מוקדם בשל קליעות מהשלוש והגנה חזקה במהלך המחצית הראשונה. ראש העין ירדה למחצית ביתרון של 17:34.

גם במחצית השנייה המשיכה ראש העין באותה יכולת טובה, ונהנתה מיום קליעות מצוין של שחקנה רז בינו (כמו אביו) שקלע מכל פינה. המשחק הסתיים בתוצאה 30:64 לראש העין. מיד עם שריקת הסיום נשמעו שאגות השמחה בקרב שחקני הקט-סל של ראש העין שלוו בדמעות אושר. יו"ר אגף הספורט חבר המועצה רזיאל אחרק שהגיע למשחק, בירך אותם על הזכייה "הבאתם כבוד גדול לראש העין, כל הכבוד לכם".

סגל הקבוצה והשותפים לניצחון: רז בינו, גילאי צפניה, עידו טפיארו, רואי איצקוביץ, עידו עמית, עמית בר, מעיין שפריר, גונן לביא, עמית כבייה, יועד חלבי, אור זליג, איתי גלזר ואדם תורן.

המאמן אביחי חלה אמר בסוף המשחק: "כל הכבוד לשחקנים על עונה נפלאה שבזכותם הקבוצה זכתה באליפות. אין ספק שהשחקנים הביאו הרבה כבוד לראש העין".

יש לציין שגם קבוצת ילדים ב' לכיתות ז' זכתה בשבוע שעבר באליפות מחוז פ"ת לאחר שגברה במשחק חוץ על קבוצת רמת השרון בתוצאה 61:62.

בתמונה: יש אליפות

תאריך: 01/05/2014
גיליון: 934
עמוד: 36
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il