10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
''השוק מבחינתנו כמו נגע צרעת''
מאת: יהורם אלוני
תושבי רחוב חזון איש, השריון והגר''א הגיעו לישיבת המליאה והטיחו האשמות כבדות בחברי המועצה שאישרו את המשך פעילות השוק העירוני.
ראש העירייה, משה סיני: "מליאת מועצת העיר הגיעה לידי החלטה להמשך פעילותו של השוק וכמובן עם הרבה תנאים שייטיבו במידה ניכרת עם התושבים המתגוררים בסמיכות".
 
ישיבת מליאת מועצת העיר שהתקיימה השבוע הייתה סוערת במיוחד. תושבים המתגוררים בסמוך לשוק העירוני ברחובות 'השריון', 'הגר"א' ו'חזון איש' הגיעו לישיבה והטיחו האשמות כבדות בחברי המועצה על אישורם להתקנת המדחנים והמשך פעילותו של השוק העירוני לשנתיים הקרובות. לדברי התושבים "השוק מהווה מטרד בלתי נסבל".
נציג התושבים, אלון חמרי, המתגורר ברחוב השריון, ביקש מחברי מועצת העיר "להעביר את השוק למקום אחר ולבטל לאלתר את הצבת המדחנים" משום שלדבריו "זהו נטל בלתי נסבל על התושבים. לא מספיק שמיקומו של השוק העירוני מהווה מטרד לדיירי הרחוב ומוריד את ערך הדירות, הוספתם לנו גם את המדחנים. אני פונה אליך ולכל חברי מועצת העיר תתחשבו בתושבים ותעתיקו את מיקומו השוק למקום אחר". חמרי סקר את ההזנחה הכללית הקיימת ברחובות הסמוכים לשוק וביקש לקבוע פגישה עם כל הגורמים המוסמכים בעירייה על מנת לטפל בנושאים הללו. נציג רחוב 'חזון איש', דוד אהרון, הטיח אף הוא דברים קשים בפני חברי המועצה: "תתביישו לכם שנתתם יד להמשך פעילותו של השוק העירוני. הבטחתם לנו במערכת הבחירות להעתיק את מיקומו של השוק. למה לא עמדתם בהבטחות? השוק מבחינתנו כמו נגע צרעת. אנחנו דורשים לסלק מיידית את השוק משום שהוא מוריד את ערך הבתים". הרוחות סערו במהלך הישיבה כאשר חלק מהתושבים החלו להתעמת מילולית עם מספר חברי מועצה.
לאחר שנרגעו הרוחות הסביר ראש העירייה, משה סיני, לתושבים את כל המניעים שהביאו להחלטה של מליאת המועצה באשר להמשך פעילותו של השוק העירוני והצבת המדחנים ברחובות אלה: "אין ספק כי הדעות בקרב התושבים על מיקומו של השוק חלוקות. חלקם רואים בשוק העירוני דבר טוב וחלקם רואים בזה ירידת ערך. אנחנו שמענו את התושבים היינו קשובים ולאחר ששמענו את הדעות לכאן ולכאן הגיעה מליאת מועצת העיר לידי החלטה להמשך פעילותו של השוק וכמובן עם הרבה תנאים שייטיבו במידה ניכרת עם התושבים המתגוררים בסמיכות. הצבנו בפני הזכיין החדש מספר תנאים לשדרוג השוק העירוני והכול לטובתכם. זו החלטה של מליאת המועצה ותאמינו לי שהכול נעשה למענכם ולטובתכם". באשר להצבת המדחנים אמר סיני, "שמענו וראינו שתושבים הלכו מכות עם אנשים שהגיעו לשוק העירוני. על מנת לחסוך את כל הצער הזה הצבנו מדחנים שיהיו פעילים אך ורק ביום שישי ולתושבי העיר יונפקו מדבקות ובא לציון גואל".
תאריך: 10/03/2011
גיליון: 777
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il