17/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1605 תוצאות התואמות את החיפוש
ועדת הביקורת קבעה הליכי עבודה
מאת: יהורם אלוני
יו''ר הוועדה, חברת המועצה אביבה שקד: ''אפשר לשרת את הציבור גם מספסלי האופוזיציה''.

ועדת הביקורת בראשותה של חברת המועצה אביבה שקד, התכנסה השבוע לראשונה וקבעה הליכי עבודה לחמש השנים הבאות. בישיבה השתתפו: יו"ר הוועדה, חברת המועצה אביבה שקד, חבר המועצה משה סיני ומבקר העירייה משה כהן. גזבר העירייה רחבעם חיים והיועצת המשפטית של העירייה, עו"ד פרומה פורת, לא נכחו בישיבה.

יו"ר הוועדה, חברת המועצה אביבה שקד, שפתחה את הדיון בקביעת נהלים קבועים להתכנסותה של הוועדה במהלך השנים הבאות. יו"ר הוועדה הדגישה בדבריה שכל מטרת הוועדה היא לערוך ביקורת עניינית לטובת תושבי העיר ולא חלילה "ביקורת קנטרנית", כדבריה.

"גם לחברי המועצה הנמצאים בספסל האופוזיציה יש אפשרות לשרת את הציבור בכל עניין", אמרה חברת המועצה אביבה שקד השבוע ל"אינדקס אובייקטיבי". לאחר שנקבעו הליכי עבודה דנו חברי הוועדה במספר נושאים העומדים על סדר היום הציבורי בראש העין, ביניהם דוח המבקר לשנת 2013 שיצא לפני כשבוע ושהוגש לראש העירייה שלום בן משה ע"י מבקר העירייה, משה כהן.

יו"ר הוועדה אמרה בדיון כי חברי הוועדה ידונו בדוח המבקר לשנת 2013 רק לאחר שראש העירייה שלום בן משה ירשום את הדוח כמתחייב בחוק. כמו כן, דנו חברי הוועדה בדוח "הטיפול בתלונות הציבור לשנת 2013" שיצא בימים אלה ועוקב אחר הטיפול בליקויים שהוצגו בדוח 2012, אם אכן הנושאים שעליהם הצביע המבקר תוקנו וטופלו. יו"ר הוועדה, חברת המועצה אביבה שקד, מתכוונת בישיבה הקרובה לבקש ממנכ"ל העירייה יגאל ינאי להציג את הנתונים על הטיפול בליקויים של כל אגפי העירייה כפי שהוצגו בדוח המבקר כולל מחלקת התרבות התורנית. חברי הוועדה דנו גם בדוח הביקורת מטעם משרד הפנים, נושאים שכבר דנו בעבר כגון: אי התכנסותן של הוועדות השונות בעירייה, המעקב אחר תיקון הליקויים, חובות עובדי העירייה לרשות המקומית, חובות הארנונה ונושאים חשובים נוספים.

בתמונה: יו"ר הוועדה אביבה שקד

תאריך: 22/05/2014
גיליון: 937
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il