08/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 127 תוצאות התואמות את החיפוש
יום תנועות הנוער בראש העין
מאת: דוברות
בשבוע שעבר התקיים יום תנועות הנוער בהשתתפות כל תנועות הנוער בעיר: הצופים, הנוער העובד הלומד, בני עקיבא ותנועת הילדים ני''ב.

באירוע השתתפו ראש העיר שלום בן משה, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק נוער וצעירים עומר שכטר, חבר מועצת העיר מחזיק תיק חינוך ממלכתי דתי עדי אביאני, חברת מועצה מחזיקת תיק חינוך ממלכתי סיגל שיינמן ומנכ"ל העירייה יגאל ינאי.

האירוע התקיים במגרש בית ספר אשכול וכלל מתחמי פעילות ויצירה שהפיקו כל תנועות הנוער: הצופים הקימו מתחם שכולו על טהרת הצופיות. הנוער העובד והלומד הקימו מתחם בנושא המסע לארץ עוץ, בני עקיבא הפיקו הפנינג ישראלי ותנועת הילדים העירונית ני"ב הקימה מתחם פעילות ויצירה בנושא חלומות.

ראש העיר שלום בן משה בירך את החניכים ואמר כי תנועות הנוער הם העתיד של העיר, וכי העירייה בראשותו תפעל לתמוך ולקדם את תנועות הנוער.

יום תנועות הנוער נחשב שיא פעילות פורום רכזי תנועות הנוער אשר נפגש אחת לחודש. מטרתו לחבר בין כל תנועות הנוער בעיר באמצעות פרויקטים משותפים והתנדבויות. פורום זה נפגש במסגרת מחלקת הנוער והצעירים בהנחיית מיכל הרשטיק, רכזת מנהיגות במחלקה.

צוותי ההדרכה של התנועה הפעילו את המתחמים בהם הסתובבו חניכי כל תנועות הנוער. בנוסף הופיעו להקות תנועות נוער: להקת צופי ת"א ולהקת התנועה של הנוער העובד. יהונתן, חניך בבני עקיבא, ריגש את הנוכחים בשירתו המופלאה. היה מרגש לראות את כל החניכים של תנועות הנוער נהנים ומשחקים יחדיו.

תאריך: 22/05/2014
גיליון: 937
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il