14/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1605 תוצאות התואמות את החיפוש
מתגברים את מערכת החינוך
מאת: יהורם אלוני
מליאת המועצה אישרה בשבוע שעבר תקציבים להטמעת עקרונות במערכת החינוך ובקהילה.

מליאת מועצת העיר התכנסה בשבוע שעבר ואישרה מספר תב"רים (תקציבים בלתי רגילים) הנוגעים בהטמעת עקרונות במערכת החינוך בעיר. מדובר בתקציב בסך 93,800 שקלים. רובו, 75,000 שקלים, מקורו מהמשרד להגנת הסביבה כאשר העירייה משתתפת בסך 18,000 שקלים. בנוסף אישרה המליאה תקציב בסך 371,000 שקלים עבור ציוד וריהוט לבית הספר לחינוך המיוחד במימון משרד החינוך. התכנית כוללת הקצבה להצטיידות בסיסית לכיתות החדשות שבנייתן תושלם לשנת הלימודים תשע"ה ואשר מומנו מתקציבי הבנייה של משרד החינוך.

לאחר מכן אושר תקציב בסך 80,000 שקלים עבור עיקור וסירוס חתולי הרחוב במימון משרד החקלאות, וזאת לאחר שוועדת הכספים בראשותו של חבר המועצה עדי אבייני אישרה פה אחד את התקציב. בעירייה מקווים כי תקציב זה יצמצם במידה רבה את תופעת חתולי הרחוב ההולכת וגדלה מיום ליום.

בהמשך שמעו חברי המועצה סקירה כללית על תכנית המתאר לעיר החדשה ע"י האדריכליות נעמה מליס ודורית פרי. התכנית החדשה נוצרה בשיתוף עם נציגי תושבי העיר במטרה לשפר ולשדרג את התכנית כדי להטיב עד כמה שאפשר עם התושבים.

כמו כן אישרה המליאה את מינויה של חברת המועצה, יו"ר אגף החינוך סיגל שיינמן, כחברה בוועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים למשרת מנהל אגף החינוך בלבד, וזאת במקומו של מ"מ ראש העירייה בן ציון בית אור. בנוסף אישרו חברי מועצת העיר את מינויו של מנכ"ל העירייה יגאל ינאי לתפקיד יו"ר ועדת תרומות (ועדה חדשה) שבין חבריה יהיו גזבר העירייה רחבעם חיים, היועצת המשפטית של העירייה עו"ד פרומה פורת ואישי ציבור.

הישיבה ננעלה לאחר שגזבר העירייה אישר כי התקציב לשנת 2014 שהוצע לאישור המליאה בחודש פברואר 2014 הינו מאוזן, וכי הוא בר ביצוע בהתחשב בהכנסות הכלולות בו ובהכנסות העירייה בשנים שקדמו לשנת כספים הזו.

בתמונה: ישיבת מליאה (ארכיון)

תאריך: 12/06/2014
גיליון: 940
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il