10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
הלכה למעשה
מאת: יהורם אלוני
חברי וועדת התנועה סיירו השבוע ברחוב 'זלמן שזר' לקראת הדיון על מציאת פתרונות התחבורה. בינתיים מאיימים התושבים לחסום את הכביש.
זעקת תושבי רחוב 'זלמן שזר' הגיעה עד לאוזניהם של חברי וועדת התנועה בעירייה. השבוע ערכו חברי הוועדה סיור מקדים כדי לעמוד מקרוב על הבעיה התחבורתית הקשה הקיימת ברחוב מזה מספר שנים. חברי וועדת התנועה נוכחו במחסור בפסי האטה ובמעברי חצייה וראו את ההשפעה של המשאיות החונות בצידי הכביש על בטחון הנהגים והולכי הרגל. אמיר פוריאן, חבר המועצה ויו"ר וועדת התנועה מסר לנו בתגובה: "הנושא יובא בפני חברי הוועדה לדיון מעמיק ונוקב מאחר שמדובר בכביש סואן ומסוכן שהפך לאחרונה לציר מרכזי וכניסה לעיר". באשר לבעיית חניית המשאיות אמר: "אני מקווה שנוכל למצוא מגרש חנייה גדול כדי שמי שיש לו משאית יוכל לחנות במגרש המיועד לכך". לדברי התושבים שנכחו בסיור, "אם לא ימצא פתרון, נחסום את הכביש".
 
מהעירייה נמסר בתגובה: "העירייה לא נאבקת ולא נאבקים בה והגיעה העת לשים קץ למונחים אנכרוניסטיים אלו. עיריית ראש העין פועלת באופן מקצועי לטובת הציבור, ולכן: א. עקב מצוקות החנייה ברחובות סביב השוק, כולל רחוב זלמן שזר, ובקשות של תושבים על רקע מחלוקות שאירעו עם אורחים שהגיעו מחוץ לעיר על מקומות חנייה, נערכה עיריית ראש העין להסדרת החנייה בימי שישי לטובת התושבים המתגוררים באזור והרחובות באזור ייצבעו בכחול לבן, כאשר תושבים המתגוררים ברחובות אלו, יקבלו 'מדבקת תו תושב' למכוניתם, אשר יקנה להם פטור מאגרת חניה ברחובות הנ"ל. מהלך זה קיבל את אישור מועצת העיר ותכליתו להקל על תושבי העיר, המתגוררים באותם רחובות. לגבי חניית משאיות ברחוב- ועדת התנועה העירונית תתכנס בשבוע הבא ותדון בנושא איסור חניית משאיות ברחוב. יש לציין כי, בקרבת ביה"ס שברחוב אבני השפה צבועים באדום-צהוב, כדי לאפשר עצירה וחנייה של אוטובוסים והסעות תלמידים בלבד ולא חנייה של רכבים פרטיים או משאיות. לגבי פסי האטה- לאחרונה נערכה בדיקת מהירות ברחוב וכאשר תוצאותיה יגיעו ועדת התנועה תדון באפשרות של התקנת פסי האטה".
תאריך: 17/03/2011
גיליון: 778
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il