16/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 181 תוצאות התואמות את החיפוש
מעולמה של יועצת נדל''ן
מאת: רעות מזרחי- אנגלו סכסון
לעיתים גם הדירה הראשונה שראיתם יכולה להתאים.

שלום לכולם,

בהמשך לכתבתו של אורן מזרחי, זכיין אנגלו-סכסון ראש העין, "האם את מתאימה להיות יועצת נדל"ן"? אני רוצה לשתף אתכם במקרה שאירע לאחרונה במשרדנו.

תחילה אציג את עצמי: שמי רעות מזרחי (ללא קשר משפחתי…), מזה 8 חודשים אני מתגוררת בראש העין, נשואה ואימא לילדה מתוקה. לעולם הנדל"ן הגעתי במקרה - לאחר שסיימתי תואר במשפטים, עשיתי התמחות במשרד עו"ד ועברתי את מבחן לשכת עורכי הדין, התפקיד האחרון שלי כעו"ד היה מיישבת תביעות בחברת ביטוח מובילה.
אולם, כל אותו זמן, הרגשתי שאני מחפשת משהו אחר ושאני רוצה שהעשייה שלי תגרום לאנשים לחוויה נעימה, טובה וחיובית. בהתאם לכך עשיתי קורס יועצי נדל"ן של אנגלו-סכסון ואת מבחן רשם המתווכים והתחלתי לקחת חלק בחלומם של תושבי ראש העין והסביבה.
 
ועכשיו לסיפור: הלקוח הראשון שלי אמר לי שהוא מחפש דירה להשקעה. לאחר בירור ואיתור צרכים (אזור מבוקש, מספר חדרים, עלויות, וכד') הראיתי לו דירה שהתאימה לצרכיו. הלקוח אהב את הדירה אולם, הוא ביקש שנמשיך לראות דירות נוספות מאחר וזו הדירה הראשונה שראה איתי. כמובן שנעניתי לבקשתו וראינו יחד דירות שונות ומגוונות אולם כל אותו הזמן המשיך הקונה להזכיר לי מדי פגישה את הדירה הראשונה שהראיתי לו. לאחר שהחליט שהוא רוצה להיפגש עם המוכרת למו"מ בעלת הדירה החליטה שהיא מקפיאה את מכירת הדירה ולא הייתה לנו ברירה אלא להמשיך לבדוק ולראות אופציות נוספות. לאחר זמן מה, הקונה ראה דירה שנייה שאהב והתחיל משא ומתן אולם, גם המוכרים של הדירה השנייה החליטו להקפיא את המכירה. כברירת מחדל, פתח הקונה במשא ומתן לגבי דירה שלישית ואף נחתם זיכרון דברים. לאחר מספר ימים קיבלתי טלפון מבעלת הדירה הראשונה כי הדירה חזרה למכירה. כל אותו הזמן ידעתי שהקונה העדיף את הדירה הראשונה והוא לא היה לגמרי שלם עם החלטתו לקנות את הדירה השלישית. לאחר התלבטויות קיבלתי החלטה לפנות אל המוכרים של הדירה השלישית שאיתם נסגר זיכרון דברים ושיתפתי אותם בסוגיה, הם הסכימו באדיבותם הרבה לבטל את זיכרון הדברים ולבטל את הקנס ואמרו שהם לא רוצים שמישהו יקנה את דירתם בכוח בגלל פיסת נייר .
מה שהתרחש לבסוף, שהקונה רכש את הדירה הראשונה כשהוא מרוצה מהרכישה ואני שמחה בשבילו. מסקנה - לעיתים גם הדירה הראשונה שראיתם יכולה להתאים.
לכו עם תחושת הבטן - אין מה לעשות, הכל זה מלמעלה".

בהצלחה לכולנו !

רעות מזרחי, יועצת נדל"ן

054-8068196

מדור פרסומי
תאריך: 17/03/2011
גיליון: 778
עמוד: 41
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il