04/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1589 תוצאות התואמות את החיפוש
מתגייסים לצה''ל
מאת: יהורם אלוני
חברי ועד שכונת צה''ל התכנסו בשבוע שעבר ודנו בדרכי הפעולה לשיפור פני השכונה.

חברי ועד שכונת צה"ל התכנסו בשבוע שעבר ודנו בדרכי הפעולה לשיפור פני השכונה. הנושאים העומדים בראש סדרי העדיפויות של חברי הוועד הם: ביטול ההפקעות ברחוב יהושע בן נון בבתים הגובלים עם השטחים החקלאים (מטרת ההפקעות: סלילת כביש עד למתחם פרויקט צומת קסם), שיפוץ גנים ציבוריים קיימים והקמת ריאות ירוקות נוספות, העברת השוק העירוני למתחם אחר, פיתוח ואדי רבה וצמצום נתיבי כביש רחוב הרש"ש (מדו סטרי לחד סטרי).

בשיחה שערכנו השבוע עם חברי הוועד התברר כי שכונת צה"ל נחשבת לאחת השכונות הגדולות בראש העין והוותיקה שבהן, עליה מופקדים 17 חברי הוועד. הם מקווים שיוכלו ליישם את המטלות לשיפור פני השכונה בעתיד הקרוב.

יחיאל מנצור המכהן כיו"ר הוועד וחבר הוועד זכי מעברי משבחים את ההנהגה העירונית ובראשם את ראש העירייה שלום בן משה ומנכ"ל העירייה יגאל ינאי על היוזמה הברוכה להקמת המנהלת ועל הרצון והאכפתיות לשיפור השכונות בעיר.

ביום שישי האחרון הצטרפנו לסיור עם חברי הוועד בסמטאות השכונה שם פגשנו בתושבים אשר ביקשו מחברי הוועד לטפל במפגעים הקיימים בשכונה ובפרט בבעיות התחבורה ברחוב הרש"ש שבו פועלים גני ילדים רבים. תושבי השכונה הביעו תמיכה בחברי הוועד וביקשו מהם לפעול למען שדרוג השכונה שהוזנחה במשך שנים רבות.

יו"ר הוועד יחיאל מנצור מסר לנו כי "שכונת צה"ל לא קיבלה מספיק ביטוי בנושא הטיפול במפגעים, והגיע הזמן שהשכונה תשנה את פניה. אני מאמין שעם ההנהגה הקיימת נראה שיפור בשכונה במהלך השנה הקרובה. בכוונתנו להעלות בפני הגורמים המקצועיים בעירייה את הדברים הטעונים שיפור בתקווה שיפעלו בהתאם".

בתמונה: כמה מחברי הוועד

תאריך: 03/07/2014
גיליון: 943
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il