14/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 131 תוצאות התואמות את החיפוש
משולחנה של דוברת עיריית ראש העין-גליון 778
מאת: לי ליבר
שגרירה מראש העין, תאורה ירוקה, המרצה המבוקש ועוד...

שגרירה מראש העין בקונסוליה בלוס אנג'לס ראש העיר, משה סיני, נפגש השבוע בלשכתו עם מוריה בלומנפלד, תושבת העיר, שיוצאת בימים אלה לשליחות בלוס אנג'לס כעוזרת ציר ההסברה בקונסוליה. מוריה סיפרה לראש העיר על תפקידים קודמים אותם מילאה בהצלחה: מזכירתו של בני גנץ כאשר היה נספח ההגנה בוושינגטון ומנהלת לשכתו של שגריר ישראל בארה"ב. ראש העיר ומוריה שוחחו על חשיבות הצגת הפנים היפות של ישראל לקהלי יעד בחו"ל, מהפיכות בחינוך, בתרבות, על רקע הבידוד של ישראל. ראש העיר איחל למוריה הצלחה רבה בתפקידה החדש.

תאורה ירוקה ברחוב ספיר רחוב ספיר יהיה הרחוב הראשון בעיר שיעבור לתאורה ירוקה (תאורת לדים-חסכונית בחשמל). כל המנורות ועמודי התאורה והמנורות ברחוב יוחלפו בחדשים. העבודה כרגע בשלבי מכרז ותוך כחודשיים תתבצע העבודה.

המרצה המבוקש במועדון קתרוס- ראש העיר משה סיני ראש העיר משה סיני הרצה בפני קשישי מועדון קתרוס בנושא מנהיגות. לאחר סקירה היסטורית קצרה על מנהיגי העולם, תיאר משה סיני ראש העיר את תפיסתו לגבי מנהיגות: "מנהיג הוא אדם בעל חזון, ממנו מתורגמים מטרות ויעדים, אדם היודע לקבל החלטות ולקחת סיכונים, אך הכי חשוב: מוכן לשנות את ה'סטטוס קוו'." לדבריו, בעשורים האחרונים נדמה כי מטרת המנהיגות בישראל היא לשמר את הקיים, וכאשר מנהיגות לא חושבת קדימה, המנהיגים מופתעים, השכם והערב. "אני מקווה" המשיך ראש העיר, "כי תהיה לנו במדינה מנהיגות שכאשר צריכה לקבל החלטה לא תעשה משאל דעת קהל כדי לדעת מהי ההחלטה שתהיה פופולאריות ותיתן יותר רייטינג. מנהיג צריך אומץ ונחישות, ולדעת שהוא עלול לשלם את המחיר".

רמטכ"ל מוזיקלי ביום חמישי האחרון הגיע הרמטכ"ל, בני גנץ, לערב מחווה לקובי אושרת, בהשתתפות היוצר ואמנים ששרו משיריו. גם הרמטכ"ל שר יחד עם כולם. גנץ התקבל בתשואות ממושכות, נישא על גל האהבה שהרעיפו עליו מאות תושבי העיר שהגיעו ליהנות מעוד ערב בסידרת 'שירים הם חברים', אותם מפיקה העיר המוזיקלית ראש-העין כהוקרה ליוצרי הזמר העברי, זו השנה השישית, ביוזמת ראש העיר משה סיני, כחלק מהחזון העירוני, למינוף המוזיקה כגשר חברתי-קהילתי. קובי אושרת, הופתע מהמחווה ומהאמנים הרבים שהפתיעו אותו כמו : לירון לב, גבי שושן, להקת חלב ודבש, יזהר כהן, ירמי קפלן אופירה גלוסקא, עודד בן חור, אנסמבל 'מיטב' ואף שחר אלגבי תושב העיר, ממתמודדי כוכב נולד. את הערב הנחה יורם רותם מגל"צ, הפיק: שוקי שצוב. ראש העיר, משה סיני: "אני מברך את הרמטכ"ל ה- 20 של מדינת ישראל שנמצא פה איתנו היום, כולנו אוהבים אותך, ובטוחים שתמלא את תפקידך החשוב בהצלחה רבה. לא יכולנו לייחל לרמטכ"ל טוב יותר, ולא רק בגלל העובדה שהינך תושב העיר. אתה מהווה מודל לחיקוי לבני הנוער שלנו בעיר. כולנו מצדיעים לך."

מהפכה: עשרות מיליוני שקלים לטובת שידרוג הרחובות בשכונות הוותיקות בראש-העין ראש העיר, משה סיני, חתם לאחרונה על הרשאות לתכנון ולשדרוג רחובות בעיר הוותיקה: יהודה הלוי, רמב"ם, חפץ חיים ועוד... ראש העיר, משה סיני, אישר השבוע להתחיל בתכנון שורה של שדרוגים משמעותיים ברחובות השכונות הוותיקות בעיר, כחלק ממאמץ אינטנסיבי המתקיים בשנים האחרונות לשפר את פניה של העיר הוותיקה. במסגרת זו, חתם ראש העיר על הרשאה לתכנון ניקוז וסלילה של כל רחוב יהודה הלוי, של תכנון פיזי תנועתי וניקוז, של כל מתחם שכונת רמב"ם וסעדיה גאון, של רחוב חפץ חיים, רחוב הנביאים, רחוב ג'ון קנדי בקטע שבין רח' מלכי ישראל לרח' המתמיד, צומת שבזי-צה"ל, רחוב ספיר (עבודות תאורה: מעבר לתאורה חסכונית ירוקה של לדים) ועוד. היקף העבודות שיתבצעו ברחובות אלו וברחובות נוספים בעיר נאמד בעשרות מיליוני שקלים. ראש העיר, משה סיני, ציין כי המדובר במהלך מקביל לפיתוח שכונות חדשות בעיר שחשיבותו רבה, שכן השכונות הוותיקות הן "ליבה הפועם של העיר" ויש לחזקן ולשדרגן בראייה אסטרטגית, כחלק מתוכנית מתאר חדשה על העיר שתקודם בהמשך הדרך.

לראשונה בראש העין: בניית מקווה בנווה אפק בימים אלה החלו העבודות האינטנסיביות לבניית מקווה טהרה לנשים ברח' מבצע דני בשכונת נווה אפק בעיר. מדובר בהישג היסטורי לראש העין שכן מדובר במקווה הראשון באזור השכונות החדשות לאחר 20 שנה מאז הקמת השכונות. המקווה נבנה בשטח של כ 100 מ"ר וייתן מענה לנשות השכונה והאזור. הקרקע למקום הוקצאה לפני שנים ארוכות, אולם עד כה מנעו קשיים תקציביים את בניית המקווה, לו המתינו בקוצר רוח מאות נשים מסורתיות המתגוררות בשכונות החדשות. העירייה הצליחה להשיג תקציב ממשרד השיכון, וכן תרומה מכובדת מתורם חיצוני מברזיל, בסיוע הרב בקשי דורון, שאפשרה את ביצוע המקווה.

תאריך: 17/03/2011
גיליון: 778
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il