10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
העמותה עתרה לבג''ץ נגד החלטת העירייה
מאת: יהורם אלוני
עמותת 'אוהל שרה ובאר מרים' עתרה בשבוע שעבר לבית המשפט לעניינים מנהליים כנגד החלטת העירייה שלא להקצות שטח לבניית מקווה בגבעת הסלעים.

הסערה סביב בנייתו של המקווה בגבעת הסלעים מסרבת לרדת מסדר היום. כזכור, לפני כחודש החליטה וועדת ההקצאות של העירייה בראשותה של מנכלי"ת העירייה, אירית נתן, להיענות לדרישת תושבי שכונת גבעת הסלעים וביטלה את ההקצאה שהייתה מיועדת לעמותות 'אוהל שרה ובאר מרים' שביקשו להקים מקווה בשכונה. בשבוע שעבר, לאחר פניות חוזרות ונשנות מצד העמותה לביטול ההחלטה, החליטה העמותה לעתור לבג"צ נגד ראש העירייה, משה סיני ונגד בכירים נוספים בעירייה אשר לטענת העותרים- "לא עומדים בהתחייבויותיהם להקצאת השטח למקווה טהרה". בעתירה נכתב כי לבניית המקווה כבר נמצא תורם מחו"ל וכי העמותה הכינה תוכנית בעלות כוללת של כמאה אלף דולר. עו"ד ממליה מתאר את הנזק שנגרם לעמותה כתוצאה מהחלטת העירייה: "העירייה מאבדת תרומה עצומה ומבורכת זו שספק רב אם אי פעם תינתן, ובכך גורמת נזק בלתי הפיך לתושבי השכונה אשר עבורם, ועבורם בלבד, מיועדת תרומה אדירה זו".

מהעירייה נמסר בתגובה: " העירייה תמסור את תגובתה לעתירה בבית המשפט ובראייתה אין לה כל בסיס. ראוי לציין כי מעולם לא היתה הקצאה למקווה בגבעת הסלעים. עפ"י החוק והנחית משרד הפנים, קיימת ועדה מקצועית, שחבריה: מנכ"לית העירייה, היועצת המשפטית וגזבר העירייה, שמתפקידה לבדוק את כל ההיבטים, והחלטותיה המקצועיות אינן נתונות ללחץ או התערבות של גוף כזה או אחר. יש לציין כי רק לאחרונה החלו עבודות לבניית מקווה חדש בשכונות החדשות (באזור ה' באייר) אשר ישרת את תושבי השכונות החדשות. העירייה פועלת לטובת כל צרכי הציבור בעיר, תושבים חילוניים ודתיים, על פי קריטריונים מקצועיים בלבד."

תאריך: 17/03/2011
גיליון: 778
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il