10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
''שכחו אותנו''
מאת: יהורם אלוני
תושבי רחוב 'החמישה' התייאשו מהגורמים המקצועיים בעירייה שהבטיחו בחודש דצמבר 2009 לשפץ את הרחוב וטוענים- ''שכחו אותנו''.

תושבי רחוב 'החמישה', פנו מספר פעמים לגורמים המקצועיים בעירייה בבקשה לשדרג את הרחוב, בדומה לרחובות אחרים ששופצו במהלך השנה אולם לטענתם הם מרגישים "כמו בנים חורגים". אין זו הפעם הראשונה שתושבי רחוב 'החמישה' מתלוננים על ההזנחה הקיימת ברחוב הכוללת מהמורות, העדר גינון, מדרכות שבורות, תאורה לקויה ובעיקר הצפות תדירות של מי גשמים. בפגישה שנערכה בשבוע שעבר בביתו של אחד התושבים עולה כי כבר בחודש דצמבר 2009 פנו דיירי הרחוב, הן במכתבים והן בפגישות, לגורמים המקצועיים בעירייה בבקשה לשדרג את הרחוב אולם התשובה שהם קיבלו מהעירייה הייתה: "בשלב הבא, עם קבלת הקצבות נוספות ממשרד השיכון לטובת העיר הוותיקה, תטפל העירייה בשיפור אספלט הכביש. מהמורות כאלה ואחרות ככל שקיימות ברחוב יטופלו על ידי אגף שיפור פני העיר". נכון להיום, עברה למעלה משנה והתושבים לא רואים פתרון באופק. יצוין כי ברחוב הצר ממוקמים מוסדות חינוך כגון תיכון "עתיד", "אוהל שלום", "אולפנת זבולון" ובית הספר "המפתן", מה שיוצר עומס של הולכי רגל ושל מכוניות. "אם אין פיתוח, אין גינון ואנחנו נראים כמו בנים חורגים אז בשביל מה אנחנו משלמים ארנונה, אם אנחנו לא מקבלים את השירות המגיע לנו?" אמרו לנו מספר תושבים בייאוש.

רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט מסר לנו בתגובה: "כחלק משדרוג השכונות הותיקות נבחנת אפשרות לריבוד רחוב החמישה ורחוב עמוסי במסגרת תוכנית העבודה לשנת 2011-2012".

מהעירייה נמסר בתגובה: "עיריית ראש העין משקיעה משאבים רבים לפיתוח ושדרוג פניה של העיר הוותיקה. ראש העיר חתם לפני כשבוע על הרשאה לתכנון שורה של שדרוגים משמעותיים ברחובות השכונות הוותיקות בעיר, במסגרת זו, חתם ראש העיר על תכנון ניקוז וסלילה של כל רחוב יהודה הלוי, תכנון פיזי תנועתי וניקוז, של כל מתחם שכונת רמב"ם וסעדיה גאון, רחוב חפץ חיים, רחוב הנביאים, רחוב ג'ון קנדי בקטע שבין רח' מלכי ישראל לרח' המתמיד, צומת שבזי-צה"ל, ועוד.היקף העבודות שיתבצעו ברחובות אלו וברחובות נוספים בעיר נאמד בעשרות מיליוני שקלים. לגבי רחוב החמישה- הרחוב עבר שידרוג לפני כשלוש שנים ואף לפני מספר חודשים, שכלל: הקמת מדרכות ברחוב, שדרוג מקומות החנייה במקביל למדרכה, שיפור הבטיחות והשקעה של כחצי מיליון ₪ בשדרוג אולפנת 'זבולון' הממוקמת ברחוב. בנוסף, העירייה תפעל לשיפור פני הכביש וחידוש האספלט לשיפור תנאי הנסיעה לנהגים."

תאריך: 17/03/2011
גיליון: 778
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il