06/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 644 תוצאות התואמות את החיפוש
מהפך בצמרת הטבלה
מאת: יהורם אלוני
לאחר המחזור השביעי בליגת הקיץ בקט-רגל שהתקיים השבוע, מתברר כי קבוצת אורוגוואי כבשה את ראשות הטבלה לאחר שניצחה את קבוצת ישראל בתוצאה 0:3.

המחזור השביעי בליגת הקיץ בקט-רגל שהתקיים השבוע, סיפק הרבה משחקים מעניינים ודרמתיים. במשחק הראשון התמודדו קבוצת ליברפול וקבוצת הביצים בקרב על כרטיס העלייה למשחקי הפלייאוף. קבוצת ליברפול שרצתה יותר את הכרטיס, ניצחה את קבוצת הביצים בתוצאה 0:3 לאחר קרב ממושך על כר הדשא.

המשחק השני הפגיש את קבוצת הרבנים שהתייצבה ערב המחזור בראשות הטבלה מול קבוצת ארגנטינה, ובסופו של משחק מעניין זה ניצחה קבוצת הרבנים את קבוצת ארגנטינה בתוצאה 1:3.

במשחק השלישי נפגשו קבוצת אורוגוואי וקבוצת ישראל, ולאחר משחק מעניין ורב אירועים ניצחה קבוצת אורוגוואי את קבוצת ישראל בתוצאה 0:3. ניצחון זה של קבוצת אורוגוואי העניק לה את ראשות הטבלה במקומה של קבוצת הרבנים. קבוצת הולנד ניצחה בקושי את קבוצת פורטוגל בתוצאה 3:4.

בשבוע הבא יתקיים המחזור השמיני בליגת הקיץ בקט-רגל שבו ייפגשו קבוצת הרבנים וקבוצת אורוגוואי בקרב על ראשות הטבלה. במשחק השני יתמודדו קבוצת ליברפול וקבוצת ארגנטינה בקרב על כרטיס העלייה למשחקי הפלייאוף. במשחק השלישי תתמודד קבוצת ישראל מול קבוצת הולנד, ובמשחק האחרון תתמודד קבוצת הביצים מול קבוצת פורטוגל.

יש לציין כי המעבר האפשרי של שחקנים מקבוצה לקבוצה בגין משחקי הפלייאוף ההולכים ובאים, גורם למתח ספורטיבי בריא בקרב השחקנים שעושים מאמץ להשאיר את השחקנים הטובים בקבוצתם עד לסיום הליגה.

שוב מגיעה מילה טובה לשופט איציק אדיב שלמרות ששבר את ידו, הגיע לשפוט את משחקי המחזור האחרון ועשה עבודתו נאמנה. כל הכבוד לו וכל הכבוד להורים שהגיעו כדי לעודד את השחקנים הצעירים.

בתמונה: סגל שחקני הולנד

תאריך: 31/07/2014
גיליון: 947
עמוד: 24
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il