18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
המטרה- לקרב בין כל בני הנוער בעיר
מאת: יהורם אלוני
אור עמרם, שנבחרה בשבוע שעבר ליו''ר מועצת הנוער העירונית, שמה דגש על קירוב לבבות של בני הנוער בעיר.

אור עמרם, תלמידת כיתה י"ב בתיכון 'בגין', נבחרה בשבוע שעבר לתפקיד יו"ר מועצת הנוער העירונית. עמרם, שהחליפה את דנה זילברמן בתפקיד, שימשה בקדנציה שעברה כדוברת המועצה. סגניה של עמרם הם רננה דודקביץ', תלמידת כיתה ט' באולפנת 'ישורון' בפתח תקווה ושחר ארונוביץ', תלמיד כיתה ט' בחטיבת 'היובל'. לתפקיד מזכ"ל המועצה נבחרה דנה איציקסון, תלמידת כיתה י' בתיכון 'בגין' ולתפקיד הדוברת נבחרה שני צוברי, תלמידת כיתה י' באולפנת 'זבולון'. הבחירות התקיימו במבנה של יחידת הנוער העירונית ברחוב רמת הגולן ובהן השתתפו 37 תלמידים שרובם לומדים בראש העין ומתגוררים בעיר. על פי דיווחי אגף החינוך, הבחירות התנהלו בסדר מופתי תחת עינם הפקוחה של אנשי מקצוע. לאחר שנבחרה לתפקיד, הודתה עמרם לחברי המועצה על התמיכה ונשאה דברי ברכה לקראת השנה החדשה.

אור, מה התוכנית שלך לקדנציה הבאה?

"התוכנית שלי היא לקדם את מועצת הנוער בעיר בכמה תחומים וראשית, אני רוצה להביא למודעות לכל בני הנוער שישנה מועצת נוער שזה גוף שמייצג את כל בני הנוער בעיר והם יכולים לפנות אלינו תמיד. חשוב לנו כגוף המייצג את בני הנוער לקרב בין בני הנוער בכל רחבי העיר, הן מהשכונות הוותיקות והן מהשכונות החדשות ואנחנו ניישם זאת בחגיגה הגדולה לקראת מסיבת פורים שאנחנו מארגנים לבני הנוער.

אנחנו נמשיך לפקוד את ישיבות המליאה כדי שנהיה מעודכנים לגבי תוכניות ותקציבים של אגף החינוך ובעיקר לבני הנוער כפי שעשינו בישיבת המליאה האחרונה. אם בשנה שעברה עסקנו בתחום החברתי תרבותי בקרב בני הנוער, השנה נשים דגש יותר על אלימות ואלכוהול".

משה סיני, ראש העירייה, מסר בתגובה על בחירתה של עמרם: "אור עמרם פעילה במועצת הנוער העירונית כבר מספר שנים במגוון תפקידים ומוכיחה מנהיגות, יוזמה והרבה רצון לתרום לבני הנוער בעיר. אין לי ספק שהיא תמשיך נאמנה את דרכה של דנה, היו"ר היוצאת, שתרמה רבות למועצת התלמידים ואני מאחל לדנה המשך הצלחה בכל אשר תבחר. אני משוכנע כי מועצת התלמידים תמשיך להיות פעילה, תורמת ויוזמת תחת הנהגתה של אור. חשוב לציין כי השנה מועצת התלמידים גדולה בהיקפה מהשנים הקודמות וכי במועצה יש ייצוג של כל השכונות ובתי הספר בעיר. זהו נתון מאוד חשוב המוכיח כי הנוער בעיר מחובר לקהילה, נוער מעורב, מתנדב ואכפתי ואני מאחל לכל בעלי התפקידים במועצה הצלחה רבה בהמשך הדרך".

דני אבידור, יו"ר וועד ההורים העירוני: "אני חושב שהמנהיגות הצעירה היא אור חשוב לשיתוף הפעולה בין הצעירים לבין הנהגת העיר. במעט שהספקתי להכיר את אור, עושה רושם שמדובר בצעירה עם חשיבה חיובית, עם רצון לעשייה נבונה, שאוהבת את ראש העין. המרכיבים האלה הופכים אותה להיות ראויה להנהיג את תלמידי ראש העין".

תאריך: 13/01/2011
גיליון: 769
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il