14/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 131 תוצאות התואמות את החיפוש
משולחנה של דוברת עיריית ראש העין-גליון 780
מאת: לי ליבר
ערב לבנות בלבד, עבודות תשתית, ביה''ס צורים ועוד...

עבודות תשתית ברחבי העיר - אגף שיפור פני העיר ממשיך באחזקה השוטפת של תשתיות העיר ובשבועות האחרונים בוצעו עבודות רבות לשיפור איכות החיים של התושבים. בין היתר תוקנו אבנים משתלבות ברחובות ערבה, יסמין, וולפסון, דרך הציונות-פינת הדרור, גרניט וכרמל, בוצעו עבודות ניקוז ביהודה הלוי, עמל, בזלת, עין גדי, לימון, המרץ בכיכר בחותמי המגילה-וולפסון, ובביה"ס צורים. כמו כן ברחובות בזלת וגרניט תוקנו האבנים המשתלבות ונסגרו כל הערוגות ברחוב, ברחובות עמל, המעפיל חגבי דוד, וסלעית פונתה פסולת על ידי טרקטור. ברחוב דוד חגבי תוקנו הבורות בכביש, בגן הציבורי ברחוב דוד המלך תוקנו המדרגות ובדרך הציונות פינת בזלת נסגרו הערוגות והאדניות בשכונה. עבודות נוספות ברחבי העיר יימשכו גם בשבועות הקרובים.

ערב לבנות בלבד ביחידת הנוער העירונית - במסגרת חודש האישה הבינלאומי, ערכה יחידת הנוער העירונית "ערב לבנות בלבד" במועדון "המרתף" שאורגן בשיתוף מועצת הנוער העירונית ופורום נשים עירוני. הערב עסק בדימוי גוף והפרעות אכילה במהלכו הופיעה הדוגמנית מעיין קרת שסיפרה לנערות את סיפור חייה ואת התמודדותה עם מחלת האנורקסיה, הנערות שוחחו עימה ארוכות לאחר ההרצאה. את הערב פתח עופר בביוף, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הנוער והצעירים: "ראש העין מטפחת מנהיגות נשים ומעודדת נשים לקחת חלק בפעילויות העירוניות ולהוביל תהליכים. כחלק מתהליך זה יחידת הנוער שמה לה למטרה לחזק, לטפח ולהעצים את בנות הנוער בעיר". כ- 120 נערות השתתפו בהמשך הערב במגוון של סדנאות ובסופו של הערב אף ביקשו כי יחידת הנוער העירונית תמשיך לערוך עוד ערבים לבנות בלבד.

עבודות קו ביוב- בימים האחרונים החלו העבודות להנחת קו הביוב המאסף. המדובר למעשה בתשתית הראשונית להקמת השכונות החדשות בשכונות המזרחיות ולמעשה מהווה קו ביוב ראשי חדש לעיר ראש העין וסביבתה. היקף העבודה, לרבות שידרוג תחנות שאיבה קיימות הוא כ: 38 מיליון ₪, בביצוע החברה הכלכלית לראש-העין. "תכניות הבנייה מותנות בביצוע קו ביוב זה, ומעבר לכך, קו הביוב החדש יתרום לאיכות הסביבה וימנע סכנות זיהום מי תהום," אומר ראש העיר משה סיני.

'צורים- ביה"ס מנהיג לערכים- ראש העיר משה סיני, ובכירים המרשות הגיעו לביקור בביה"ס צורים, שם פגשו תלמידים מכל שכבות ביה"ס, ואף עם קבוצות מנהיגות: "כל אחד ואחת מכם הוא מנהיג" אמר ראש העיר משה סיני לתלמידים, והוסיף: "כל אחד שלוקח על עצמו משימה, מראה שיש לכם אחריות, השפעתכם איננה רק בביה"ס, אלא גם בבית ובסביבתכם. יש פה שילוב מנצח של מנהלת מנהיגה ויצירתית והורים המתגייסים לסייע ולשתף פעולה בהובלת תהליכים שהרשות מתווה. שיתוף הפעולה מבטא את יחסי האמון והעבודה המשותפת בין הרשות לבין ועדי ההורים". אבינועם, יו"ר ועד ההורים :"ביקורים תכופים של ראש העיר ובכירי הרשות בביה"ס, אינם דבר של מה בכך. הביקורים התדירים משפיעים על כל הרבדים בביה"ס, במעגל ההורים ובעיר בכלל".

כנס מקהלות בתי הספר למעלה מ-400 תלמידים ותלמידות, חברי מקהלות בתי הספר בעיר, הופיעו השבוע במרכז לתרבות ואמנות ע"ש קימרלינג בכנס המקהלות השנתי של בתי הספר והפגינו כישורי שירה יוצאים מן הכלל. סך הכול הופיעו בכנס 10 מקהלות, כל מקהלה ב- 2 שירים. כנס המקהלות העירוני היה שיא של פעילות מוזיקלית מגוונת המתקיימת לאורך כל השנה במערכת החינוך. הכנס מתקיים ברציפות זו השנה השישית בעיר ובהצלחה רבה. אריאלה איטקיס, מנהלת מח' בתי הספר: "הכנס השנה היה איכותי ומוצלח מתמיד, איכות שירת המקהלות הייתה גבוהה וההרגשה הייתה ש"את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק". אני מבקשת להודות למנחת האירוע ענת דור, רכזת המוזיקה בבי"ס אוהל שרה, ונעמי פארן, מנצחת מקהלת מורן שהנחתה את החימום הקולי והשירה המשותפת". בסיום הכנס העניק ראש העיר לכל בי"ס תעודת השתתפות וכן זר פרחים למנצחת המקהלה. משה סיני, ראש העיר: "אין דבר משמח יותר מאשר להתחיל את היום בשמיעת הקולות הנפלאים שלכם. אנו כאן כדי להביע הערכתנו להשקעה שלכם. בעיר שלנו לא נפסיק לשיר כי המוזיקה מבליטה את הדברים החיובים והאופטימים שבתוך כל אחד מאיתנו. המוזיקה מפתחת יכולות ויש לה ערך מוסף. המוזיקה היא כלי ומנוף לקידום העשייה בעיר".

שיתופי פעולה בין ראש העין לעיר פראג ראש העיר, משה סיני, וראש עיריית פראג סיכמו השבוע על המשך שיתופי פעולה בין שתי הערים. ראש העיר נפגש השבוע בפראג עם ראש העיר החדש של פראג 1 (הרובע ההיסטורי העתיק של העיר והמרכזי שלה) אולדריך לומצקי, ועם בכירי עיריית פראג, במגמה לקדם את קשרי שתי הערים החתומות על הסכם ערים תאומות. ראש העיר החדש ,לומצקי, נכנס לתפקידו לפני כחודשיים לאחר תקופת אי יציבות בפראג שהוליכה לתחלופה של 4 ראשי ערים מאז 2006. עם כניסתו לתפקידו הזמין ראש עיריית פראג את ראש העיר, משה סיני, לביקור היכרות ובמהלכו דנו השניים על האפשרויות לקדם את קשרי שתי הערים. יצוין כי בפראג קיים פארק על שם ראש העין ובשנים האחרונות קוימו ביקורים הדדיים של גורמים מקצועיים. ראש העיר, משה סיני הציג בביקורו הנוכחי את המודלים שמובילה ראש העין, עיר מוזיקלית, עיר ידידותית לנשים והשניים דנו באפשרויות שת"פ ובכל זה ביקור אפשרי במאי של ראש עיריית פראג בראש העין. כמו כן נפגש משה סיני עם ראש עיריית ברטיסלבה, בירת סלובקיה, שאף היא שהתה בפראג ונבחנו אפשרויות לקידום קשרים בתחום המוסיקה.

תאריך: 31/03/2011
גיליון: 780
עמוד: 28
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il