24/11/2015
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 17 תוצאות התואמות את החיפוש
להרים את הכפפה בקהילה
מאת: זוהר גולדפרב
ד''ר שמואל עיני, תושב ראש העין, בחר לקחת את המודעות לבריאות השן ולבריאות בכלל, צעד אחד קדימה, והוא הקדיש ומקדיש מזמנו וממרצו בהתנדבות למען חיוך בריא יותר.

בשנים 2008-2007 הוקם פורום בריאות בעיר שאיגד תחתיו את כל העוסקים בבריאות מקרב תושבי העיר. רבים וטובים מתושבי העיר בחרו לשבת יחד ולחשוב על תכנים, על פעילויות ועל עשייה מכל סוג שיסייעו להגברת המודעות לבריאות מיטבית בעיר ראש העין. הפורום פעל במשך כשנתיים, ועמד בתקשורת עם פורום הערים הבריאות בארץ. תלמידי חטיבת היובל נהנו בזמנו מהרצאות בנושאים מקדמי בריאות, מדריכי כושר הובילו קבוצות הליכה ברחבי העיר, אוכלוסיית המבוגרים בעיר נחשפה לתכנים שנגעו בנושאים: נפילות בבית, עישון וחשיפה לשמש דרך קופות החולים, והכול, יש לציין, על טהרת ההתנדבות.

כיום, בין לבין משפחה ועבודה, מוצא ד"ר עיני את המשאבים והזמן לעשייה התנדבותית נוספת: הוא משמש כיו"ר האגודה האורתודונטית, ובמקביל כיו"ר ועדת הבחינות של המועצה המדעית של משרד הבריאות. במסגרת תפקיד זה הוא אחראי על בחינות ההתמחות ביישור שיניים שנערכות אחת לשנה עבור כל אותם רופאים הניגשים לבחינות סיום מסלול ההתמחות לקבלת תואר מומחה.

ד"ר שמואל עיני הוא בעל שתי מרפאות מומחים ליישור שיניים המספקות את כל טיפולי השיניים הנדרשים. המרפאה בראש העין פעילה כבר 19 שנים. במקביל משמש כמנהל תכנית ההתמחות באורתודונטיה בבית הספר ללימודי המשך ברפואת שיניים בבית החולים רמב"ם בחיפה וכמרצה בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון. "ההחלטה שלי לעסוק בתחום רפואת השיניים נפלה כשהייתי בתיכון, ולכן נכנסתי ללימודי עתודה אקדמאית בגיל 18. משכו אותי כמה אלמנטים שלדעתי נכללים בהחלט במקצוע זה: הדיוק הנדרש, הסיפוק הנובע מהטיפול באנשים והאסתטיקה שבאה לידי ביטוי בתחום. בעיניי, יישור השיניים תורם לכל מטופל בכמה מישורים: בריאותי, אסתטי ורגשי - ברמת הביטחון העצמי. מבחינתי, הסיפוק הגדול ביותר בתחום המקצועי הוא תחושת התודה שאני מקבל ממטופלי. זה שווה את הכול".

תאריך: 26/03/2015
גיליון: 980
עמוד: 46
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
צרכנות
מאחורי העסקים
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
תושבים מספרים
שונות מיוחדות
חגים ומועדים
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
פלילי בכוונת
מדור משפטי
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il