24/11/2015
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 17 תוצאות התואמות את החיפוש
לב בעדשת המצלמה
מאת: זוהר גולדפרב
אולפני צילום בן טובים הוא פרי שושלת משפחתית מכובדת של ארבעים שנה בעיר, אבל מאחורי הדלפק מסתתר, מסתבר, איש עם חיוך גדול, לב זהב ועדשה מורחבת.

למשה היה ברור שכאשר ישתחרר מהצבא ימשיך בדרכי אחיו, ויצטרף למפעל המשפחתי הקטן בתחום הצילום. עם השנים התרחב עולם הצילום ונגע בצילום לאירועים, כולל כל השירותים הנלווים לכלה, צילומים דיגיטליים ועוד כהנה וכהנה. כיום הוא מנהל יחד עם אשתו מיכל את חנות הצילום (מול הדואר במרכז שבזי), ואת החנות באלעד. אבל הרחבת צמצם המצלמה מגלה אדם פעיל בקהילה ואיש מקצוע נדיר.

משה הוא בוגר מכללת הדסה בירושלים בהתמחות בצילומי פורטרטים, בוגר המדרשה ברמת השרון ללימודי צילום ואמנות הצילום, ובעל תעודת מדריך צילום לחינוך בלתי פורמלי. הוא אוהב לצלם במיוחד אנשים, פורטרטים, ובמשך למעלה מעשר שנים הסתובב בראש העין עם מצלמתו, וצילם למעלה מ-5,000 תמונות שעדיין ממתינות 'לצאת מהמגרה' ולטפס על קירות תערוכת יחיד. בינתיים הוא הספיק להציג מתמונותיו בתערוכה קבוצתית שבה לקח חלק בטרינו שבאיטליה.

העסק מספק מגוון של מוצרי צילום, ממצלמות איכותיות ועד להדפסת תמונות דיגיטליות בכל גודל, מהדפסה על חולצות ועד להדפסה על שעוני קיר ועוד ועוד. "מה שחשוב בעסק מסוג זה הוא הצורך להיות קשוב לכל החידושים בתחום. בעקבות הצילום הדיגיטלי נסגרו הרבה חנויות צילום בארץ ובעיר, מי שלא נצמד לקדמה ולטכנולוגיה, פשוט נשר. אני לעומתם השקעתי והתחדשתי תמיד בשיא הטכנולוגיה העכשווית, וכל פעם שצץ איזה עניין חדש, הבאתי אותו לחנות, כמו הדפסת תמונות דרך הוואצ'אפ, אתר האינטרנט. אבל מעבר לפרנסה ולאהבה לצילום, צריך משהו לנשמה, לא?" הוא מוסיף.

ואכן, בכל בוקר, לפני העבודה, הוא בוחר לעשות משהו קטן לטובת הקהילה. משה הוא פעיל חברתי המשמש כיו"ר עמותת מלב"י העוסקת בתחום הרווחה והחינוך, וכיו"ר עמותת גמ"ח תרופות המסייעת לקשישים בסבסוד תרופות וחבר בעמותה משפחתית המסייעת ליולדות שנקלעו לקשיים כלכליים במתן ציוד ומזון לתינוקות בני יומם. בקיצור, איש עם נשמה שאוהב לעשות משהו לנשמה.

תאריך: 02/04/2015
גיליון: 981
עמוד: 28
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
צרכנות
מאחורי העסקים
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
תושבים מספרים
שונות מיוחדות
חגים ומועדים
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
פלילי בכוונת
מדור משפטי
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il