10/12/2015
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 17 תוצאות התואמות את החיפוש
''מה שסופגים בבית, מעבירים הלאה''
מאת: זוהר גולדפרב
משפחת כהן, תושבת ראש העין, הגיעה מקצרין עד לכאן בעקבות הבן. כיצד חיי משפחה נשזרים יחד לפרנסה משותפת, ועד כמה מה שאנחנו מנחילים לילדינו, מחלחל ופורח בבגרותם?

מרדכי (מוטי) ואורית כהן התגוררו בקצרין עד לפני כשמונה חודשים. הבן אוהד ואשתו רחלי התמקמו בעיר לפני שנתיים וחצי והמשפחה העתיקה את מגוריה לכאן "בעקבות הנכדים", צוחקת האם אורית, אבל יש כן מעבר לכך, זה ברור.

עסק משפחתי הוא עניין שלא כל אחד לוקח על עצמו, ומשפחת כהן עושה זאת בגדול וכפליים – אורית עובדת עם בנה וכלתה (אוהד ורחלי) במועדון התזונה ואורח חיים אקטיבי ובריא 24FIT CLUB ומרדכי (מוטי) עובד עם בנו משה בעסקי השיפוצים. נכון להיום הם נוסעים שניהם, יומיום, לרמת הגולן, שם מתקיימים עדיין רוב העסקים של האב ובנו, במטרה להעתיק במהרה את המוניטין הגדול שבנו בגולן גם לראש העין והסביבה.

כאם השקיעה אורית את מיטב מרצה בהנחלת המודעות לאורח חיים בריא – תזונה נכונה וספורט בקרב ילדיה. מסתבר שאותו חינוך שניתן באהבה רבה, קרם עור וגידים, והבן (אוהד) לקח את זה צעד אחד קדימה, והפך את העקרונות שספג בבית לעסק מצליח בפני עצמו, אבל הוא לא הסתפק בזה. אחד החלומות שלו היה שאמו תעבוד יחד אתו בתחום, ואכן כך היה. אורית הניחה לענייניה בקצרין, והמשפחה עברה להתגורר בראש העין. "לעבוד עם הבן ועם הכלה... יש בזה סיפוק עצום. ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלי, ולהיפך".

מהצד השני, בסקטור הגברי של המשפחה, הבן משה היה עוזר לאביו כבר בימי התיכון בעבודות השיפוצים ברמת הגולן, וכיום (29) הוא ואביו (קבלן שיפוצים מורשה) מבלים שעות על הציר- ראש העין – רמת הגולן, ומתחילים להרחיב את תחום הפעילות גם כאן. מוטי האב מספר: "יש לקוחות ששואלים אותנו איך זה שאנחנו מסתדרים שעות יחד, אבא ובן. אני צוחק כשאני שומע את זה, אין חלום יותר גדול מלעבוד יחד עם הבן שלך. עסק משפחתי הוא משהו מיוחד, יש על מי לסמוך בעיניים עצומות, וממנו אני יכול לקבל את הפידבק הכי אמיתי. לעשייה שלנו יחד יש ערך משמעותי בפני עצמו".

אז מה יש לנו כאן? משפחה אחת, שני נכדים שיהיו בריאים, ושני עסקים משפחתיים. הכול כפול... ושלא תחשבו שזה תמיד דבש, אבל הרצון לתת ולקבל, והתקשורת הפתוחה, עושים את העבודה.

050-8880760 מרדכי כהן

בתמונה: מרדכי ואורית

תאריך: 21/05/2015
גיליון: 987
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
צרכנות
מאחורי העסקים
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
תושבים מספרים
שונות מיוחדות
חגים ומועדים
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
פלילי בכוונת
מדור משפטי
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il