23/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 33 תוצאות התואמות את החיפוש
הפיתוי
מאת: רוני נגר- חוקר פרטי
הסיפור הינו אמיתי לחלוטין – שמות המעורבים והמקומות שונו ע''מ למנוע זיהוי.

מזל ואלי אלימלך התגוררו עם ילדיהם ברמת פולג בנתניה קוטג' טורי עם גינה , ממש כמו שחלמו שנים רבות בהן התגוררו בדירה ישנה במרכז העיר. בתם הגדולה נישאה לפי כשנה ואיתם נשארו שלשה ילדים נוספים כאשר הקטן שבהם בן 14 , שניהם היו בני 56 וחיו כמו כל משפחה ישראלית טיפוסית. אלי עבד כנהג משאית מוביל שמנים בקו נתניה– חיפה עבודה שגרתית ומשעממת , בכל יום סמוך לשעה 17:00 ניתן לראותו מגיע ומחנה את המשאית ברחבת עפר ממול לביתו . מזל עבדה בחצי משרה כפקידה במתנ"ס המקומי לא הרחק מביתה , בעוד כארבע שנים תצא לפנסיה וגם כך לא עבדה קשה מדי .

ישבתי מול אלי וסיפרתי לו את תוצאות החקירה והמעקב שערכתי , הוא היה ממש בהלם ולא ידע מה לעשות ומה להגיב . בגיל כזה אין לך כוחות נפשיים לפרק את המשפחה ולהתחיל מחדש , כיצד קורה דבר שכזה דווקא שהכל נראה כל כך טוב , בית חדש , ילדים גדולים , מצב כלכלי מצויין .
החשד החל לפני כארבעה חודשים , רעיתו מזל קנתה לעצמה טלפון סלולארי ואלי לא ראה בזה עניין חריג . לאחר זמן מה החלה להירשם לחוגים שונים ולכל קורס אפשרי ואלי בשיחותיו עימה הסיק שזה כנראה משבר הגיל או סתם מתוך שעמום .
באחד מן הימים חזר אלי מוקדם מן הרגיל , נכנס הביתה ושמע את רעיתו משוחחת בטלפון הסלולרי כשהיא יושבת בגינה האחורית של הבית עם הגב לסלון כך שלא הבחינה בו , מקטעי השיחה הבין שהיא משוחחת עם גבר היא צחקקה ומרבית הזמן הקשיבה ובסוף השיחה שמע אותה אומרת : " טוב נהיה בקשר " . באותו הרגע נדלקה לו נורה אדומה - אדום עז מאוד ומהבהב ללא הפסק , זאת לא הייתה האישה שהכיר והיא לא התנהגה כך בדרך כלל , זה היה מוזר עד כדי מכעיס , ולמחרת כבר פגש אותי וביקש לעקוב אחריה .
התחלנו לעקוב אחריה ולרחרח במקום עבודתה , מקץ כשבוע הערפל החל להתפזר מעט , מצאנו כי אחד המדריכים במתנ"ס נמצא בקרבתה יתר על המידה .
מוטי או מוטק'ה בשנות החמישים לחייו , נראה טוב יחסית לגילו, משמש כאחד המדריכים הותיקים בתחום קרב מגע לבני נוער , גרוש שנים רבות וניתן לומר כי שכח מתי היה נשוי פעם .
מוטי אהב "לירות לכל הכיוונים ולהילחם בכל החזיתות " כמו שאני נוהג לומר , כל אישה או בחורה בסביבתו זכתה להתיחסות , הערה , תגובה , הוא היה מתחיל לרקוד מן ריקוד שכזה בו היה בוחן את תגובתה של האשה ממולו ועל פיו מתכנן את הצעד הבא או נסוג לאחור , תלוי בתגובתה .
הוא היה טיפוס נחמד אף פעם לא מציק מדי ואולי משום כך כולן התיחסו אליו בסלחנות, ואולי משום כך הפיתוי היה גדול מדי עבור מזל , האובייקט שלנו .
אולי הגיל , חיים משעממים מדי , סקרנות , איני יודע את הסיבה ולא מתיימר לדעת , אך ברור כי יחסו של מוטי אל הפקידה האפרורית במתנ"ס משך אותה אליו , והיא לא עצרה לרגע אלא נתנה לעצמה להתגלגל לתוך מערכת יחסים מסוכנת .
למוטי רכב ישן מסוג סיטרואן אשר תמיד חנה בחזית המתנ"ס ונראה כאילו זרקו אותו במקום , במהלך המעקב צפינו בהם ( במוטי ומזל ) מספר פעמים יושבים ברכב במקומות מבודדים ומשוחחים ואפילו הבחנו בנגיעות פה ושם , נראה כי מזל לא אזרה אומץ להפגש עימו במקומות ציבוריים .
מספר ימים לפני חג פורים הודיעה מזל לבעלה כי יומיים לפני החג ישנה מסיבה פרטית לעובדי המתנ"ס בלבד והוסיפה כי אם הוא רוצה הוא יכול לבוא איתה , נראה כי התפללה כי לא יגיע למסיבה .
יעצנו לבעלה של מזל כי יעשה ככל שביכולתו שלא להגיע למסיבה במתנ"ס בו עבדה, ואכן כך עשה .
באותו ערב התמקמנו שני עוקבים לעבר ביתה של אחת המדריכות במתנ"ס , היות ובביתה התרחשה המסיבה . כמובן שלא יכולנו לראות את המתרחש בבית אך גם לא היה צורך בכך היות וסברנו כי לא יתרחש דבר במקום , למרות שנראה לנו כי יתר העובדים יודעים מה מתרחש בין השניים .
בשעה 23:30 יצאו השניים מהבית ונראה כי הם הראשונים שעזבו את המקום . מזל נכנסה לסיטרואן הישנה והחלנו בנסיעה אחר השניים אשר לא נראה כלל כי כיוון נסיעתם הינו ביתה של מזל .
הרכב יצא מנתניה אל כביש החוף לכיוון צפון ונראה עולה למחלף בית ינאי לכיוון חוף הים .
שמרנו על מרחק מהרכב כדי שלא ירגישו בנו , למרות שהיא לא מעלה בדעתה כי בעלה יבקש לעקוב אחריה . השניים נכנסו אל החוף , לא היה אף אחד אחר מלבדם במקום , עצרנו את כל כלי הרכב וצפינו באורות המתרחקים לאורך החוף עד אשר עצר הרכב אך האורות לא כבו .
התקרבנו ברגל לאט ובשקט והבחנו כי מוטי מוציא שמיכות מהרכב ובקבוק יין והשניים התישבו על גבי השמיכות מחוץ לרכב .
ידענו בדיוק למה עלינו להמתין , ישבנו על החול והמתנו כי יתחממו העניינים ואז נכנס לפעולה , וחוץ מזה עדיף יהיה לתפוס את המדריך מוטי עם המכנסיים למטה ( תרתי משמע ) מאשר להסתבך בתגרה עם אדם אשר מתמצא בתורות לחימה .
האורות מהרכב כבו ועלטה מוחלטת ירדה מסביב , לקח לנו מספר דקות ארוכות להתרגל לחשיכה ולהבחין בדמויות מרחוק .
השניים ישבו , שוחחו , נגעו אחד בשני זמן רב מדי ואנו המתנו בסבלנות . מקץ כשעה לערך הבחנו בתנועות גדולות אשר נראו כהורדת בגדים והשניים שכבו במאוזן ע"ג השמיכות .
המתנו מספר דקות נוספות ומשהבנו כי השניים עסוקים מאוד ועירומים מאוד החלטנו כי זהו הרגע המתאים .
התקרבנו אל השניים כאשר אני מחזיק מצלמת תמונות עם פלש חזק מאוד וחברי מחזיק במצלמת וידאו עם ראיית לילה ופנס הלוגן גדול .
זאת לא היתה הפעם הראשונה שעמדנו בסיטואציה שכזו אך ניתן היה לחתוך את האויר בסכין מהמתח בו היינו שרויים . התקרבנו אל השניים די הצורך הם היו עסוקים מדי מכדי להבחין במשהו ובבת אחת חברי האיר עם הפנס והתחלנו לצלם בשתי המצלמות ליתר בטחון .
בתחילה נבהלו מאוד השניים היות וכנראה חשבו כי מדובר במישהו אשר רוצה להזיק להם , ומשהבינו במה מדובר החלו להסתיר בידיהם את איבריהם החשופים .
לאחר מספר שניות של צילום אשר נראו כדקות ארוכות , וכאשר החלטנו כי בידינו מספיק תמונות וצילומי וידאו , הפסקנו את הצילום והחלנו לרוץ לעבר כלי הרכב , לפני שהבחור יתעשת , ויספיק להתלבש . הגענו בריצה לכלי הרכב ועזבנו את המקום .
אלי ישב מולי המום לחלוטין , הצגתי בפניו את התמונות בהן נראית רעיתו עירומה , פעורת פה עם גבר אחר . קשה לחשוב מה עובר במוחו של אלי באותו הרגע אך היה נסער מאוד .
 
זהו אחד הרגעים הקשים ביותר לחוקר כאשר מצד אחד הנך יודע כי אתה עושה את עבודתך , ומצד שני אנשים נשברים ומתפרקים ומשפחות נהרסות מול עיניך .
אין במה להאחז מלבד הידיעה כי הנך מתעד את העובדות ואת המציאות , וכחוקר אינך יוצר את המציאות או ההתרחשויות , אלא אנשים אחרים ובכל זאת התחושה אינה נעימה .
לעתים אתה חש כחוקר כי פשוט הנך מסייע לאנשים שלא לחיות במצג שווא ובאי וודאות אלא חושף בפניהם את האמת ועוזר להם לדחוק את ההכחשה אשר היו שרויים בה .

כל הזכויות שמורות ל " מדור חקירות – רוני נגר "

03-6498699 , סלולרי – 054-4516106

e-mail : mador7@ gmail.com אינטרנט : http//: www.mador.co.il

תאריך: 14/04/2011
גיליון: 783
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il