07/12/2015
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 364 תוצאות התואמות את החיפוש
זו ילדותה השנייה
מאת: זוהר גולדפרב
כילדה, לא נותרו לה הרבה ברירות, אולי בעצם כן - תמיד אפשר ליפול ולוותר, אבל היא בחרה לצמוח. היום היא חיה יומיום את החלום שלה.

נתי היא עינת מדני, תושבת ראש העין מזה ארבע שנים. היא מוכרת ככוכבת ילדים עולה בקרב ההורים והילדים בעיר, ובימים אלה היא רצה עם מופע ילדים המשלב ריקוד, הנאה וצחוק לצד מסרים חינוכיים. עולם השירה והמשחק ליווה אותה כבר מגיל שש, "למדתי ריקוד, תמיד הופעתי בטקסים של בתי הספר ובערבי כישרונות", אבל משהו מסוים היה חסר...

"לאחר השירות הצבאי הצטרפתי לצוות בידור באחד המלונות באילת. נהניתי מכל רגע על אף שהיה מדובר בעבודה קשה סביב השעון. מהר מאוד הבנתי שזה המקום שלי ועוד יותר הבנתי שהצגות ילדים הן המקום הכי טבעי לי, הכי מקרב אותי לעצמי". מאוחר יותר היא החלה ללמוד משחק ושירה, הפעילה ימי הולדת ושיחקה בהצגות ילדים. לפני שבעה חודשים היא החלה לרוץ עם ההצגה "נתי - הגעתי הופעתי" שכתב וביים עבורה נתן נתנזון. היא כתבה והלחינה את שיריה. ההצגה צולמה לטלוויזיה בהשתתפות יובל המבולבל. הכנסותיה קודש לקרן ההנחות של הקונסרבטוריון של ראש העין - ובכך היא סוגרת סוג של מעגל.

כילדה היא נאלצה להתמודד עם מציאות מורכבת ­- אביה עזב את הבית כשהייתה בת ארבע עשרה ואימה נשארה מטופלת בחמש בנות. את החלומות על השירה והנגינה היא השאירה בצד והתמסרה כיתר אחיותיה לפרנסת המשפחה, "יצאתי לעבוד בגיל צעיר כדי לתת יד לאימא שלי. היא לא ביקשה כמובן, אבל הבנתי גם בתור ילדה שהפרנסה קודמת כאן לכל חלום על כל כלי נגינה או כל תחביב אחר. אני מורידה את הכובע בפניה משום שבאמת... היא גידלה אותנו לתפארת. בדיעבד אני מבינה כיום, גם בתור אימא בעצמי, את ההקרבה שלה ואת הוויתורים שהיא עשתה בחייה למעננו, וזה שהיא הצליחה לשמור על יציבות התא המשפחתי, זה עניין שאינו מובן מאליו בכלל.

יש לי שיר במופע שלי שמדבר על אבא ואימא, על האהבה של ילד להוריו. הוא לא מותיר אותי אדישה... אבל מחזק אותי מאוד, כל פעם מחדש, להגניב מבט על האבות והילדים שבאים למופע שלי ולראות את החיבוק, את תשומת הלב והחיוך לילדים שלהם. לי לא היה את החיבוק הזה מאבא, אז כשאני רואה את זה מהבמה זה פשוט עושה לי טוב. מעבר לזה אני מקבלת הרבה כוח מהילדים שלי ומבעלי שמלווה אותי ובמיוחד את ילדינו בצורה יוצאת דופן, אוהבת ותומכת. כשיש עורף חזק בבית הרבה יותר קל בחוץ. הפרגון אינו מובן מאליו..."

הרעיון לספק מענה כלכלי לילדים שאינם יכולים להגשים חלום מוזיקלי ואמנותי בא לידי ביטוי בהחלטתה של נתי להקדיש את ההכנסות מהמופע לדור הצעיר חסר האמצעים. המופע שלי הוא חלק מעשייה רחבה של גורמים נוספים הפועלים בעיר למען הדור הצעיר שבשבילו אנחנו קמים כל בוקר, לא? בשבילי לשמח ילדים זאת שליחות, ואני מגשימה סוף סוף את הילדה שבי".

צילום: צילומי הברון

תאריך: 02/07/2015
גיליון: 993
עמוד: 28
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
צרכנות
מאחורי העסקים
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
תושבים מספרים
שונות מיוחדות
חגים ומועדים
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
פלילי בכוונת
מדור משפטי
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il