10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ישיבה סוערת
מאת: יהורם אלוני
נושא תלמידי החוץ שעלה לישיבת המליאה השבוע, הביא לחילופי דברים קשים בין ראש העירייה, משה סיני ובין מספר הורים שנכחו בישיבה.
חילופי דברים קשים בין ראש העירייה משה סיני ובין מספר הורים בישיבת המליאה על רקע סירובו להעלות לדיון את נושא לימודי החוץ לתלמידי ראש העין.
לנו נודע כי חברת המועצה, שרי סלע, מבקשת מזה זמן רב להעלות את הנושא ואף שיגרה לאחרונה מכתב לראש העירייה ולחברי מועצת העיר ובו היא מבקשת לדון בנושא בישיבת מליאת המועצה הקרובה, וזאת במטרה להגדיר את מדיניות העירייה בכל הקשור ללימודי החוץ. סלע מוחה כנגד סירובו של אגף החינוך בעירייה לאשר בקשות של הורים ללימודי חוץ לילדיהם "וזאת ללא כל סיבה המניחה את הדעת" כדבריה. לדברי סלע, "יש לאפשר לתלמידים בחירה חופשית ללמוד במוסד הלימודי המועדף עליהם". בדיון בישיבת המועצה, טען ראש העירייה, משה סיני, כי מי שצריך לדון בנושא הם הגורמים המקצועיים באגף החינוך ולא בישיבת המליאה. סיני ביקש מחברי הנהלת מועצת העיר שלא לתמוך בהצעתה של סלע. עדי ראייה שנכחו בישיבה מספרים על פולמוס לוהט בין ראש העירייה לבין מספר הורים שנכחו בישיבה, לאחר שהשמיע ראש העירייה את טענותיו.
מהעירייה נמסר בתגובה: "חברת המועצה שרי סלע ביקשה להעלות לדיון נושא שלא נכלל בסדר היום, למרות שכבר קיבלה בעבר את התייחסות ראש העיר לנושא. חברי המועצה החליטו ברוב קולות גדול שלא להעלות כלל את נושא לימודי החוץ לדיון במועצה ועל שרי סלע לכבד את החלטת המועצה, גם אם היא מנוגדת לדעותיה. נושא לימודי החוץ הוא נושא השייך לאנשי המקצוע בשיתוף ועד ההורים החבר בוועדה המקצועית בנושא, ולא נושא לדיון פוליטי במועצה. בנושא זה יש תקנות מוסדרות בחוק ואין מה לדון בהן, שכן אלו הן תקנות המדינה. ראש העיר ימשיך להקפיד על מדיניותו לפיה אין להכניס פוליטיקה לשיקולים מקצועיים והעירייה תמשיך לנהוג בנושא ההעברות עפ"י הנהלים".
שרי סלע, חברת המועצה, מסרה בתגובה: "משה סיני רוצה תעודות הצטיינות ואני רוצה תלמידים מאושרים. מתוך גחמות אישיות שלו בלבד, הוא הופך כ- 20 תלמידים לבני ערובה ומאמלל משפחות שלמות. במקום לטפל בבעיות הבסיסיות במערכת החינוך, נטפלים להורים שכל חפצם הוא להעניק לילדיהם את המוסד הלימודים המתאים להם ביותר".
תאריך: 13/04/2011
גיליון: 782
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il