10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
קולות צורמים
מאת: יהורם אלוני
האם חבר המועצה מיכאל מלמד היה פעיל בצורה משמעותית בעשייה העירונית? תלוי את מי שואלים, ומתי. מלמד דורש מראש העירייה התנצלות. ראש העירייה מאשים בחזרה.

תגובתה של דוברת העירייה, לי ליבר, לפני כשבועיים בעיתון 'אינדקס אובייקטיבי' ולפיה "חבר המועצה מיכאל מלמד לא היה פעיל בצורה משמעותית בעשייה העירונית" הצליחה להעלות את חמתו של מלמד. במכתב נוקב לראש העירייה, משה סיני, הוא דורש התנצלות. במכתבו מזכיר מלמד לסיני שגם הוא עצמו שיבח את מלמד על עבודתו המקצועית.

כזכור, לפני כשבועיים פורסמה הכתבה 'אני מאשים' ולפיה הטיח חבר המועצה, מיכאל מלמד האשמות כבדות בראש העירייה, משה סיני, חודש לאחר שפרש מתפקידו כיו"ר וועדת הביקורת. לדברי מלמד "סיני הצליח להביא את חברי המועצה למשמעת קואליציונית שפוגעת בתושבי העיר. הם מוצאים את עצמם כבולים בדיקטטורה של 'משמעת קואליציונית' שאיבדה כבר את ערכי הדמוקרטיה שלא ראינו בכל שנות קיומה של ראש העין, קואליציה שאפשר לומר עליה 'שקט תעשייתי ודממת אלחוט'". תגובתה של דוברת העירייה הייתה: "מר מלמד מכהן כחבר מועצה במשך 7 שנים, ובזמן זה הספיק להדיח את חברו מש"ס, הר' אדמוני מתפקידו כסגן ראש עיר, ולמעשה לא היה פעיל בצורה משמעותית בעשייה העירונית".
במכתב הוא מזכיר לסיני את הפעילות הענפה שלו לטובת תושבי העיר החל כמחזיק תיק החינוך התורני שפעל להסרת כל גגות האסבסט במוסדות החינוך התורני, לחם נגד העלאת הארנונה, העניק סיוע ועזרה לחונכים וחונכות של ילדי החינוך התורני. "ואחרי כל זאת האם מיכאל מלמד עדיין לא היה פעיל בצורה משמעותית בעשייה העירונית"? תוהה מלמד. במכתבו מוסיף מלמד: "מר סיני, מה יש לך לומר על מה שאתה בעצמך אמרת לפני מספר שבועות ואני מצטט: 'אני מודה למיכאל מלמד, יו"ר ועדת הביקורת, שעשה עבודה יפה ומקצועית לעילא ולעילא'"?
בסיום מכתבו דורש מלמד מסיני התנצלות מעל גבי העיתון "ויפה שעה אחת קודם". "במידה ולא תיבחר לעשות זאת אשקול לפנות לערכאות משפטיות", מסכם מלמד.

ראש העירייה הגיב למכתבו של מלמד במכתב תשובה: "תגובת דוברת העירייה שיקפה את ההערכה לפיה לא תרמת משמעותית לעשייה ולתנופה העירונית כמעט לאורך כל השנים האחרונות, בהיותך, באופוזיציה וגם עתה שעה שאתה בחרת לנטוש את תפקיד יו"ר ועדת הביקורת משיקוליך שלך, גם לאחר קריאת מכתבך מיום 7.4.11 ופירוט פעילותך כפי שאתה רואה אותה, נראה כי פעילותך, ביחס לנפח הפעילות רחב ההיקף של העירייה, קטן. דומני, כי התבטאותי כלפיך בישיבות המועצה באות ממקור של כבוד לאדם. גם ההודעה של דוברת העירייה, שבאה בעקבות הכפשות שלך כלפי, חסה על כבודך שכן לא הוזכרו כלל מהלכיך שעוררו תדהמה, דוגמת: הצבעתך בקדנציה הקודמת נגד המאמץ לשדרג את בית העלמין, ראה פרוטוקול 98/11 מתאריך 18.12.07. אין חולק על כך כי הצבעת בעד הדחת הרב אדמוני, פועל יוצא מהאמור פירוקה של סיעת ש"ס. זכותך להעמיד כל נושא לשיפוט הציבור, ובכל ערכאה בה תחפוץ. מפאת כבודך עליו אתה עצמך אומר שאני מקפיד, לא אוסיף דבר".

תאריך: 14/04/2011
גיליון: 782
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il