23/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 33 תוצאות התואמות את החיפוש
התאונה
מאת: רוני נגר- חוקר פרטי
נטלי התעוררה משנתה לקול צלצול הטלפון, העיפה מבט מהיר לעבר השעון אשר על השידה וראתה כי השעה 02:20 לפנות בוקר והבחינה כי בעלה אינו ישן לצידה וכי טרם הגיע הביתה.
משענתה לטלפון נרגעה מיד, היה זה קולו של בעלה אשר הסביר כי היתה תאונה קלה ורק הרכב נפגע והוא זקוק למספר טלפון של הגרר .

נטלי וקובי נשואים מזה כ-12 שנה ולהם ילדה בת 9 וילד בן 5 , רמת חיים גבוהה יחסית , דירת גן באשדוד קרוב לים , נטלי עובדת מזה שנים רבות כמנהלת מחלקת עו"ש בסניף בנק גדול , לבעלה עסק עצמאי כמתקין אביזרי רכב ואזעקות , חייהם זורמים בשקט ללא סיבובים חדים והפתעות באמצע הדרך .

כמדי יום שלישי, יוצא קובי עם חבריו למלא לוטו ביחד ולאחר מכן קופצים לפאב או מסעדה באזור לשתות קפה או בירה וחוזרים בין חצות לאחת לפנות בוקר .

באותו הלילה סיפר קובי כי הוא נמצא במרכז העיר אשדוד ומכונית אחרת התנגשה ברכבו וכי הוא זקוק לגרר , נטלי קמה בכבדות ממיטתה, הוציאה את ספר הטלפונים ומסרה לו את המספר . מקץ שעתיים לערך הגיע קובי ונכנס ישר למיטה , בבוקר סיפר כי הגרריסט התגבר על התקלה והרכב יכול להגיע למוסך במצב נסיעה .

הרכב עבר תיקון במוסך והכל חזר לשגרה כלא היה , לכאורה ארוע זניח אשר אין כל סיבה לזכור אותו .

מקץ כחודשיים בשעות אחר הצהריים, סוכן הביטוח אורי שהיה ידיד המשפחה התקשר ושוחח עם נטלי שהיתה לבדה בבית .

הסוכן ציין בפניה כי הנהג הפוגע מסרב להודות באשמתו בתאונה וחברת הביטוח המייצגת אותו מסרבת לשאת בעלות התיקון ורצוי כי תשוחח עם הנהג ותגיע איתו לפשרה כלשהי. נטלי התקשרה לנהג הפוגע ושוחחה עימו ובמהלך השיחה הסביר לה הנהג כי לא היתה לו ברירה וכי הרכב השני חסם אותו מספר פעמים ונסע באופן מוזר עד שבאופן בלתי נמנע התנגש בו ונהגת הרכב נראתה לו שיכורה לחלוטין .

" נהגת הרכב ? " – שאלה נטלי .
" כן, היא היתה עם בחור וזוג נוסף באוטו וכולם נראו לי שתויים לגמרי " – אמר הנהג הפוגע .
עפ"י התאור שמסר נראה כי הגבר הנוסף הינו ככל הנראה בעלה .
" באיזה רחוב באשדוד בדיוק זה קרה ? " –שאלה נטלי .
" באשדוד ? מה פתאום , זה היה באזור התעשיה בקרית מלאכי " – ענה הנהג .
" טוב אני אבדוק את העניין עם בעלי , תודה לך " – אמרה נטלי , טרקה את הטלפון והתישבה מיד כדי לעכל את הפרטים . או אז הבינה כי בעצם בעלה היה בחברת בחורה אחרת אשר נהגה ברכב , ועם זוג נוסף אשר לא ידעה מיהו , אולי אחד מחבריו עם אשתו ? או אחד מחבריו עם בחורה נוספת ?
השאלות והספקות החלו להתרוצץ במוחה ולאחר שעיקלה את הפרטים החליטה שלא לשתף אף אחד בעניין ולבדוק את הנושא לעומק .

ביום שלישי שלאחר מכן התמקמתי עם חוקר נוסף בשני כלי רכב לעבר ביתם של נטלי וקובי , בשעה שמונה לערך יצא קובי את הבית נכנס לרכבו והחלנו במעקב אחריו , לאחר מספר רחובות הגיע לשכונה ט' באשדוד ואסף גבר נוסף אשר יצא מבנין רב קומות , והשנים המשיכו בנסיעה והגיעו לקרית מלאכי .

בפאתי שכונת וילות עצרו בסמוך לוילה מטופחת אשר יצאו ממנה שתי בחורות, אספו אותן והמשיכו בנסיעה לכיוון תל אביב . באמצע הדרך עצרו בפונדק דרכים , נכנסו לבית מאפה, קנו מספר דברי מאפה ושתייה והמשיכו בנסיעתם. לבסוף הגיעו לתל אביב, חיפשו חניון והלכו לאיטם ברגל ברח' ירמיהו כשהם פשוטו כמשמעו מחובקים עם הבחורות אשר התלוו אליהם .

הופתענו מהקלות ומהמהירות בה התרחשו האירועים , צילמנו את קובי , חברו והבנות מכל הכיוונים ומכל הזוויות עד אשר הגיעו לבר - מסעדה ברח' דיזינגוף , התישבו , אכלו , שתו , וציחקקו שעות רבות .

אנו התישבנו במרחק מספר שולחנות ממקום מושבם ותיעדנו בסמוי באמצעות מצלמה זעירה מוסתרת בפאוץ' קטן ותמים אשר מונח על שולחננו וגם אנו סעדנו את ליבנו (צ'ופרים קטנים כפיצוי למאמץ) .

בתום השהות במסעדה כל הארבעה חזרו אל הרכב והחלו בנסיעה לכיוון קרית מלאכי , באמצע הדרך קובי עצר את הרכב בסמוך לפח אשפה גדול , השליך שקית לבנה אל הפח והמשיך בנסיעה , אחד מאיתנו עצר ולקח את השקית אשר בבדיקה נמצאו בה בקבוקי משקה ריקים ושקית נייר עם כתובת בית המאפה אשר קנו ממנו בדרכם לתל אביב .

בתיאום עם נטלי , החוקר השני אשר עמי נסע במהירות לביתם של קובי ונטלי ע"מ לבצע משימה קטנה ואילו אנכי המשכתי במעקב אחר קובי , חברו והבחורות .

כל הארבעה הגיעו לוילה הנאה בפאתי קרית מלאכי ונכנסו פנימה , את אשר התרחש במקום ניתן היה רק לנחש ( אולי נכנסו לקרוא בפרשת השבוע או ללמוד דף גמרא ) .

מספר דקות לאחר השעה שתיים לפנות בוקר יצאו קובי וחברו מהוילה, נכנסו אל הרכב וחזרו לאשדוד . בינתיים החוקר השני הספיק לחזור אלי זמן מה קודם לכן ועקבנו אחר השניים . קובי הוריד את חברו היכן שאסף אותו וחזר לביתו , החנה את הרכב, עלה במדרגות ונעלם מעינינו .

החוקר השני סיפר לי כי מסר בקבוק משקה אחד ואת שקית הנייר של בית המאפה לנטלי אשר הניחה אותם על גבי המדף בחדר האמבטיה היות ולדבריה ברגע שבעלה מגיע הוא נוהג ישר להיכנס ולהתקלח .

אין ספק כי היום, לאחר שאין יודע כמה זמן הוליך את רעיתו שולל, יקבל רמז עבה ביותר ובאופן המביש ביותר כי היא מודעת היטב למעשיו .

כל הזכויות שמורות ל " מדור חקירות – רוני נגר " טל' 4516106 – 054
דוא"ל – mador7@gmail.com * אינטרנט : http://www.mador.co.il
 
תאריך: 14/04/2011
גיליון: 782
עמוד: 50
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il