10/12/2015
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 17 תוצאות התואמות את החיפוש
יום הולדת לסניף המוביל – סנצ'ורי 21 לב הארץ
מאת: זוהר גולדפרב
אבי פרץ, אב לארבעה, קצין בכיר בדימוס, בעל תואר שני במנהל עסקים, פועל במרץ ועם כל הלב כבר שנה בסניף לב הארץ בראש העין של רשת הנדל''ן הגדולה בעולם – סנצ'ורי 21. איך מצליחים לשרת כל כך הרבה לקוחות ובהצלחה?

אבי פעיל בענף הנדל"ן מזה חמש שנים. לפני שנה החליט לעשות צעד אמיץ, לקחת זיכיון של הרשת הבינלאומית לנדל"ן ולתקוע יתד כאן בעיר. מסתבר שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ, ואחת מבנותיו הרימה את הכפפה והצטרפה לאביה. כעת חוגג הסניף המשפחתי, הכולל כבר 10 סוכנים פעילים ונמרצים, שנת פעילות ענפה ומשגשגת. בין הישגי הסניף נרשמת הצלחה במכירת 29 יחידות דיור, צמודי קרקע בשכונות החדשות בראש העין בפרק זמן של פחות מחודשיים בלבד. איך זה עובד?

"ייעוץ נדל"ן זקוק לקרקע רחבה מתחת הרגליים. אולי נכון יותר לומר שככל שהקרקע רחבה ואיתנה, כך הלקוח יכול להגיע רחוק יותר, כלומר, למקסם את הנתונים שעמם הוא מגיע אל יועץ הנדל"ן.

כל יועץ נדל"ן מתמודד עם סוגיית הבלעדיות שהוא דורש בצורה זו או אחרת, ואני מתכוון להתחייבות מול משרד הנדל"ן לתקופה מסוימת. בעצם מדובר באמון שאותו משרד צריך לרכוש מול כל לקוח. לסנצ'ורי יש מאגר גדול מאוד של לקוחות שרק מתרחב, ולכן האפשרות להתאים את הנכס הנכון לאדם הנכון היא אפשרית ביותר. פרט לכך, מערכת השיווק שלנו פעילה ביותר במישור האינטרנט והעיתונות הכתובה כולל דפי פייסבוק מקצועיים, פרסום באתרי מכירה וקנייה של נכסים ובאתר שלנו.

לסנצ'ורי 21 יש מערכת מידע בלעדית פנימית המייצרת תקשורת תמידית עם סוכני סניפיה בכל הארץ וגם בעולם – כך נוצרים שיתופי פעולה לטובת הלקוח עם סניפים אחרים של הרשת ועם מתווכחים ממשרדים שאינם שייכים לרשת, והתוצאה: היצע רחב יותר של 'מחפשים' למכירה או לקנייה, וקרו לא אחת מקרים שבהם תושבי חו"ל רכשו בארץ בזכות זה. הפלטפורמה שלנו רחבה, ולכן היא מאפשרת לנו לספק את התשובה הנכונה לאדם הנכון ולא רק בזכות עצמה, אלא גם בזכות הכלים העומדים לרשותנו כאנשי מקצוע – היכולת להביא לידי ביצוע מכירה במחיר הנכון והמתאים, לאתר את הלקוח המתאים ולקדם את המכירה או הקנייה בזמן קצר יחסית. כעת אנחנו לקראת הרחבה, סניף נוסף בפתח תקווה המרחיב את מעגל האפשרויות ללקוחות שלנו.

בהזדמנות זאת אני רוצה להודות מכל הלב ללקוחות סנצ'ורי 21 לב הארץ על האמון ועל האפשרות להיות שם עבורם. תודה לתושבי ראש העין בפרט ולתושבי השומרון, אריאל, בית אריה, אורנית ושאר יישובי השומרון. מי ייתן ושנה זו תהיה שנת הגשמה, הצלחה והרבה בריאות לכולנו!"

בתמונה: אבי פרץ

תאריך: 10/09/2015
גיליון: 1003
עמוד: 48
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
צרכנות
מאחורי העסקים
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
תושבים מספרים
שונות מיוחדות
חגים ומועדים
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
פלילי בכוונת
מדור משפטי
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il