29/11/2015
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 757 תוצאות התואמות את החיפוש
מחול, ספורט, לימודים וגם תחרות מלכת היופי
מאת: זוהר גולדפרב
עדי, אחת מהנערות שהתחרו בתחרות מלכת היופי 2015 של ראש העין מכניסה אותנו אל חייה.

עדי נולדה בראש העין, היא לומדת בתיכון בגין בעיר במגמת ניהול עסקי ומדעי החברה, וזה עתה חזרה ממסע י"ב בפולין, "החוויה מרגשת, לא פשוטה אבל מעצימה". תחרות מלכת היופי תפסה אותה בין לבין לימודים, התחייבויות ושעות מחול, "שאלו אותי לגבי העניין וחשבתי: למה לא לנסות? זה משהו שאני כן רוצה לעסוק בו בעתיד, וזאת התחלה מצוינת. הלכתי לאודישן, נהניתי מהחוויה, והייתי רוצה, אחרי הצבא, להתמקצע כדוגמנית מסלול".

מגיל צעיר היא עוסקת בספורט ובמחול, לומדת בסטודיו למחול - קרן פלג. במהלך היסודי וחטיבת הביניים לקחה חלק פעיל בתחרויות ריצה ואחרות, ובין היתר זכתה במקום שלישי בתחרות קפיצה לגבוה האזורית. המוטיבציה בכל עשייה שלה מורגשת, "אני אוהבת לעשות כל דבר הכי טוב שאפשר, כך גם היה במהלך תחרות מלכת היופי – לקחתי על עצמי את המשימה והתחייבתי, הגעתי לכל החזרות ולכל מה שנדרש. המחויבות הזו למשימה מלווה אותי גם בלימודי המחול. מאתגר אותי ללמוד סגנונות חדשים ואני משקיעה שעות לאחר בית הספר ומתאמנת בבית, בדיוק כמו שהתאמנתי בבית במהלך ההכנות לקראת תחרות מלכת היופי. יש דברים שלא נמצאים במודע עד שלא שמים לב אליהם ולומדים אותם כמו עמידה זקופה ונכונה להליכה על מסלול או כל התנהלות גופנית שחשובה בכלל, אבל חשובה במיוחד כאשר מדובר בתחום הדוגמנות. אגב, אני חושבת שביקורתיות עצמית במינון הנכון יכולה לעשות טוב, הכול במידה כמובן".

מה בעתיד?

"יש לי שלוש משימות עיקריות שהייתי רוצה לעמוד בהן: בצבא אני רוצה לשרת כמדא"גית, מדריכת אימון גופני, ולאחר מכן אני רוצה ללמוד באוניברסיטה לתואר ראשון וגם להתפתח בתחום הדוגמנות". אנחנו מאחלים לה הצלחה גדולה והנאה מאתגרים. היא באמת מוכיחה שמשימות הן עניין של החלטה וביצוע הוא עניין של כוח רצון, מוטיבציה והתמדה.

בתמונה: עדי ארץ קדושה

צילום: אילן פורת - צלם

תאריך: 05/11/2015
גיליון: 1010
עמוד: 35
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
צרכנות
מאחורי העסקים
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
תושבים מספרים
שונות מיוחדות
חגים ומועדים
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
פלילי בכוונת
מדור משפטי
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il