19/11/2015
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 749 תוצאות התואמות את החיפוש
כיתת האזרחים הוותיקים של מקום בלב עולה כיתה
מאת: מקום בלב – מרכזים קהילתיים
המיזם הארצי ''חוזרים לבית הספר'' מטעם המשרד לאזרחים ותיקים יצא לפועל בראש העין גם השנה במסגרת המחלקה לאזרחים ותיקים ברשת מקום בלב.
גמלאי העיר "עלו כיתה" וימשיכו את לימודיהם בכיתת הוותיקים שבתיכון בגין. בין המקצועות הנלמדים: אנגלית ופסיכולוגיה. תלמידי מגמת המוזיקה של תיכון בגין הנעימו את הטקס שסימן את פתיחת שנת הלימודים של המחזור. יוכי מדמוני, מנהלת המחלקה לאזרחים ותיקים, נשאה דברי תודה על ההתייחסות המשמעותית שהפרויקט "חוזרים לבית הספר" קיבל הן בעירייה וברשת מקום בלב והן בקרב גמלאי העיר. תודות נאמרו גם לניסים צדוק רכז הפרויקטים במחלקה לאזרחים ותיקים, למנהלת בית הספר, לסגניות שרונה ודורית ולצוות המורים הנפלא.

"אין לי ספק כי גם השנה יזכו הוותיקים שלנו, שלא התאפשר להם ללמוד בגיל הצעיר, לחבוש את ספסל הלימודים וללמוד בהנאה", אמרה מדמוני. בין התכניות הנלמדות השנה: אנגלית, תקשורת, גיאוגרפיה, פסיכולוגיה וכן מתוכננות פעילויות משותפות עם תלמידי בית הספר.

"חוזרים לבית הספר" הוא אמנם מבין המיזמים החדשים שהחלו את דרכם אשתקד, אך הוא כבר הפך להצלחה: במיזם רשומים 33 תלמידים הנלהבים לחזור לספסל הלימודים לשנת לימודים נוספת. מנהלת בית הספר פזית היבש בירכה את התלמידים וציינה כי המפגש המשותף בין האזרחים הוותיקים לבני הנוער הוא משמעותי והדדי, כל אחד מהצדדים תורם וגם נתרם. רוני שמחי, סמנכ"ל רשת מקום בלב בירך את הגמלאים ביומם הראשון ללימודים השנה ואיחל להם שנה מוצלחת ופורייה שבה ירכשו דעת וחברים חדשים. אזרחים ותיקים המתעניינים במיזם מוזמנים ליצור קשר עם המחלקה לאזרחים ותיקים ברשת מקום בלב בטלפון: 03-9036162

בתמונה: כיתת הוותיקים תשע"ו

תאריך: 05/11/2015
גיליון: 1010
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
צרכנות
מאחורי העסקים
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
תושבים מספרים
שונות מיוחדות
חגים ומועדים
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
פלילי בכוונת
מדור משפטי
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il