10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
תקציב 2011 אושר ברוב קולות
מאת: יהורם אלוני
בישיבת מליאת מועצת העיר שהתקיימה השבוע אושר התקציב בסך 237 מיליון ₪ לשנת 2011 ברוב קולות. ראש העירייה, משה סיני: ''זהו התקציב בהיקף הגדול ביותר המוגש אי פעם בראש העין''.

בישיבת המליאה התארחו תלמידים ממועצת הנוער העירונית שהגיעו יחד עם דני אבידור, יו"ר וועד ההורים העירוני. הישיבה נפתחה בדברי ברכתו של ראש העירייה, משה סיני לתלמידים ואיחולי הצלחה לאור עמרם לרגל בחירתה לקדנציה נוספת כיו"ר מועצת הנוער העירונית.

הדיון על נושא התקציב נפתח במצגת- "נתוני התקציב וחלוקתם על פי האגפים השונים בעירייה" מלווה בדברי הסבר של גזבר העירייה, רחבעם חיים. עפ"י נתוני התקציב עולה כי ראש העין נמצאת במרומי הטבלה בכל מה שקשור להשקעה בנושא החינוך יחסית לערים אחרות "ולא בכדי ראש העין קיבלה את פרס החינוך" אמר היו"ר אבידור. במהלך הישיבה הודה אבידור לראש העירייה, לסגניו ולכל חברי מועצת העיר "על האוזן הקשבת והרצון לסייע למערכת החינוך בעיר. כל הבקשות שלנו בנושא החינוך נענו. אני גאה במערכת החינוך העירונית".

יש לציין כי הדיון על נושא התקציב נמשך שעות רבות בהן יכלו חברי המועצה הן מהאופוזיציה והן מהקואליציה להביע את דעתם בכל מה שקשור לנושא התקציב רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה, אמר בישיבה: "בתקציב 2011 יש בו בשורה משמחת לתושבי העיר. למרות שאין בו עלייה משמעותית בתקציב משנה שעברה, יש עלייה משמעותית בכל מה שקשור לעשייה העירונית ואפשר לחוש זאת בכל האגפים השונים גם בחינוך וכן גם אגף הספורט שישנה עלייה גבוהה מאוד בקרב בני הנוער".

את הדיון סיכם ראש העירייה כשאמר: "תקציב 2011 הוא התקציב בהיקף הגדול ביותר המוגש אי פעם בראש העין. התקציב הנוכחי מוגש כשברקע שנה אתגרית במיוחד עבור תושבי העיר, שנה בה צפויה להתחולל תנופת פיתוח משמעותית. בבסיס התקציבי, עומד הרצון לתת מענה מיטבי לשאיפתנו להמשיך בתנופה העירונית התחום שיפור איכות החיים של התושבים, ומצד שני הבנה למצוקת המשאבים הנובעת מצמצום נמשכים במשאבים הממשלתיים המוזרמים לרשויות, והחשיבות בשימור מעמדה של העיר כעיר איתנה ועצמאית". בסיום דבריו גינה ראש העירייה את השלכת רימון ההלם לחצר ביתו של סגנו, רזיאל אחרק ופנה לאחרק: "המערכת העירונית מתייצבת מאחוריך ומחזקת אותך להמשיך ולפעול לטובת תושבי העיר". אין ספק כי היה דיון מעמיק, רציני וממצה מה שלא זכור שנים רבות. בסופו של הדיון הצביעו מרבית חברי המועצה לאישור תקציב 2011.

תאריך: 06/01/2011
גיליון: 768
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il