13/07/2020
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 55 תוצאות התואמות את החיפוש
''שרביט'' – המנהיגות בידיים שלך
מאת:
אוריה בן טובים, יזם ואיש חינוך והדרכה צעיר, אשר נולד והתחנך בעיר ראש העין, שילב את אהבתו הגדולה להדרכה וחינוך עם הרצון לתרום ולהשפיע על בני הנוער בתקופה המשמעותית בחייהם

שם החברה "שרביט" נולד מתוך הרצון לתת את שרביט היוזמה וההובלה לידי החניכים: "אנו ב'שרביט' מאמינים שצעירים בימינו צריכים חווית למידה ייחודית ושונה, ולכן אנו, כתפיסה, מעבירים את שרביט הלמידה וההתנסות לפרקטיקה ממשית. מדהים בעיניי לראות איך הילדים צמאים ללמוד ולחוות דברים שונים ומיוחדים".

לא הכול "הלך חלק" לאוריה. בתקופת ילדותו ובגרותו סבל אוריה מקשיי דיבור והבעה רבים, ולא אחת ביקר במכוני אבחון שונים ומשונים. עם סיום שירותו הצבאי כלוחם גבעתי, פנה אוריה ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים. להפתעתו הרבה, הסובבים אותו הרימו גבה וטרחו להזכיר לו קשייו הלימודיים וכמובן יעצו לו לוותר על לימודיו האקדמים. אוריה שמע אך לא הקשיב. הוא היה נחוש להגשים את חלומו – להיות מרצה ובעל חברה המעבירה סדנאות לצעירים.

כיום אוריה הוא בעל תואר לראשון למנהל עסקים ושיווק, ולאחר שעבד בחברת דיבייט הגשים את חלומו והקים לפני כשנה את פרויקט שרביט.

אוריה: "אני מכיר את התחושה וההרגשה שאנשים לא מאמינים בך גם כאשר מדובר באנשים הקרובים אליך ביותר. בסדנאות שלי החניכים לומדים להכיר את עצמם, את התכונות החיוביות והשליליות שלהם, ומתוך כך לומדים גם להאמין ביכולות שלהם, כך שיוכלו לקבל כלים להתקדם לעבר המטרות שהציבו לעצמם, להגשים ולממש את הפוטנציאל שלהם".

כיום החברה מנהלת פרויקטים חינוכיים שונים ברחבי הארץ. החברה בצמיחה ורוצה לצמוח גם כאן בראש העין, עיר הולדתו של אוריה. "כשאני רואה את הנוער בראש העין אני מתמלא גאווה, אני פוגש אותם במהלך היום בסיטואציות שונות ותמיד הם נכונים לסייע, שואפים להצליח ובעיקר צמאים לרכוש כלים שיסייעו להם בעתיד".

בימים אלו מנהל אוריה משא ומתן עם מסגרות החינוך בראש העין ומקווה מאוד להצליח להטמיע בעיר את הפרויקט. אוריה בטוח שתהיה היענות רחבה מצד בני הנוער ושכולם יצאו נשכרים משילוב הפרויקט במסגרות החינוכיות השונות בעיר.

בתמונה: אוריה בן טובים

תאריך: 19/05/2016
גיליון: 1037
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
בראש צעיר בעיר
עסקים בעיר ובסביבה
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
מה אתם חושבים?
תושבים מספרים
חינוך
חגים ומועדים
תרבות
מדור חקירות
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
עמותות וארגונים בעיר
מדור משפטי
בריאות
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © index-r.co.il