10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
כל עיכוב עלול להסתיים במוות
מאת: יהורם אלוני
תושבים משכונת רמב''ם בעיר שהזעיקו את צוות מד''א בשבוע שעבר לטיפול בחולה טוענים שצוות מד''א הגיע כעבור זמן רב מדי. התושבים: ''כל עיכוב בהגעה, היה עלול להסתיים במוות''.

לא בכדי ישנו פתגם האומר כי כל דקה שווה חיים. תושבים המתגוררים בשכונת רמב"ם בעיר הביעו בשבוע שעבר את כעסם על כך שצוות מד"א 'ירקון' שהוזעק לטפל בחולה הגיע באיחור של למעלה מ- 15 דקות מרגע הקריאה.

שלמה, תושב הרחוב, מספר: "זו לא הפעם הראשונה שאנשי צוות מד"א מגיעים לאחר זמן רב מרגע הקריאה. בסביבות השעה 16:35 התמוטט אדם באמצע הרחוב. הזעקנו את צוות מד"א ולהפתעתנו האמבולנס הגיע רק בשעה 16:50 כאשר בכל אותו הזמן אנחנו מנסים לסייע לחולה. יתרה מכך, לא מספיק שצוות מד"א הגיע באיחור, הם עוד כעסו עלינו ששאלנו אותם מדוע לקח להם כל כך הרבה זמן. הרי מדובר בחיי אדם".

מיותר לציין את המהומה שנוצרה בזמן האירוע עקב עיכובו של האמבולנס ותושבי הרחוב שהגיעו לסייע ביקשו לפנות את החולה ברכבם הפרטי אולם ברגע האחרון הגיע האמבולנס ופינה את החולה לבית החולים. קרוביו של החולה מוסרים כי הוא מתאושש כעת ומצבו טוב. מבדיקה שערכנו מתברר כי בסניף מד"א המקומי הממוקם ברחוב 'חותמי המגילה' בעיר ישנה ניידת טיפול נמרץ אחת בלבד המשרתת כ- 40 אלף תושבים.

זקי הלר, דובר מד"א, מסר בתגובה: "האמבולנס המוצב בדרך קבע בנקודת ההזנקה בראש העין היה עסוק בקריאת חירום אחרת, למקום הוזנקו אמבולנס וכונן ממקום סמוך הקרובים ביותר שהגיעו למקום בתוך עשר דקות".

תאריך: 13/01/2011
גיליון: 769
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il