10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
הנציג שלנו במשכן הנשיא
מאת: יהורם אלוני
סמ''ר אלעד משה מראש העין השתתף השבוע יחד עם 119 חיילים נוספים בקבלת תואר 'מצטייני הנשיא' לחיילים מצטיינים.

כבוד גדול לעיר ראש העין. סמ"ר אלעד משה, תושב העיר היה בין 120 החיילים שקיבלו את 'אות הנשיא' לחיילים מצטיינים.

כמדי שנה נערך ביום העצמאות טקס חיילים מצטיינים בבית הנשיא. השנה נערך הטקס בהשתתפות נשיא המדינה שמעון פרס, ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון אהוד ברק והרמטכ"ל בני גנץ, תושב ראש העין ובני משפחותיהם של החיילים. את האירוע פתח מטס כבוד חגיגי של מטוסי ומסוקי קרב. הנשיא והרמטכ"לדיברו על כל אחד מ- 120 החיילים המצטיינים. בדברי ברכתו אמר נשיא המדינה, שמעון פרס, לחיילים הנרגשים: "מיליוני עיניים נשואות אליכם ברגע זה. אתם דור צעיר ונהדר בזכות עצמכם, אתם דור מצניע לכת ומרחיק להגיע". במעמד זה דיבר הנשיא על האהבה הרבה שהוא רוחש לארץ. הרמטכ"ל בני גנץ, בירך אף הוא את החיילים המצטיינים ואמר כי "דרכם ניתן להבין את רוח צה"ל ואת ערכיו. ביום חג זה אנו ממשיכים לחבק את המשפחות השכולות וזוכרים את אלה שלא זכו להיות עמו כאן. אנו גם נושאים תפילה להחזרת השבויים, בהם גלעד שליט".
סמ"ר אלעד משה (21) נולד וגדל בראש העין. את לימודיו היסודיים עשה בבית הספר 'צורים' ומשם המשיך את לימודיו התיכוניים בבית הספר 'אמית' בגבעת שמואל. עוד בהיותו תלמיד ראו מוריו כי הוא נועד לגדולות. כשהתגייס לצה"ל ביקש אלעד להמשיך את שרשרת המשפחה ולהתגייס לגולני ואכן אלעד גויס לגולני. לדברי חבריו לנשק: "הוא עושה את תפקידו על הצד הטוב ביותר, לא בכדי המליץ עליו מפקד הפלוגה לחייל מצטיין."
במעמד ראשי המדינה ובינהם רב אלוף בני גנץ, שהינו בעצמו תושב העיר, הוענקה לאלעד תעודת הצטיינות. אלעד משה: "האמת היא שהופתעתי מהחלטתו של המ"פ לבחור בי כחייל מצטיין ואני שמח ומודה לו על כך. מבחינתי זו גאווה לא רק למשפחתי אלא גם לעיר ראש העין". על הטקס עצמו אמר אלעד: "היה מאוד מרגש לעמוד מול הנשיא ולקבל אות הוקרה". האבא איתן שנכח בטקס אמר לנו השבוע: "אין ספק כי זהו כבוד גדול לעיר ראש העין ובפרט למשפחה. אלעד היה תמיד בחור חרוץ והפרס מגיע לו".
תאריך: 12/05/2011
גיליון: 785
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il