18/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 338 תוצאות התואמות את החיפוש
ונדליזם בבית הספר
מאת: יהורם אלוני
תושבים המתגוררים בסמיכות לתיכון 'בגין' מוטרדים ממעשי הוונדליזם שמבצעים בני נוער בחצר בית הספר. העירייה: ''נגדיל את מספר מצלמות האבטחה''.
תושבים המתגוררים סמוך לתיכון "בגין" מתלוננים מזה זמן רב על מעשי ונדליזם של בני נוער המתרחשים בשבתות בחצר בית הספר. "אנו מיואשים, הנערים המופרעים מטרידים את מנוחתנו" מתלוננים תושבים.
בסיור שערכנו בליל שבת האחרון במתחם בית הספר עולה כי תלונות התושבים מוצדקות. בני נוער מגיעים למתחם בית הספר, שותים משקאות חריפים, מעשנים נרגילות ואף נדהמנו לראות כי חלקם עושים את צרכיהם בחצר בית הספר.

ג', המתגוררת בסמוך לביה"ס, סיפרה ל'אינדקס אובייקטיבי': "זו לא הפעם הראשונה שאנחנו מתלוננים נגד התופעה. מדובר בבני נוער שמגיעים כמעט בכל ערב ושותים משקאות אלכוהוליים, מעשנים וצועקים. הדבר מפריע לנו ובפרט בליל שבת, שבהם מגיעים יותר בני נוער, מחללים את השבת ולא מתחשבים בעבודה שמדובר בתושבים דתיים". א' שכנתה מוסיפה: "התקשרנו, התרענו ושוב התרענו מול המוקד העירוני ואפילו הבטיחו לשלוח פקח אבל שום דבר לא נעשה. אם לא תהיה ברירה נגיש תלונה במשטרה. לצערי אין פוצה פה ומצפצף". מפקד תחנת משטרת ראש העין, סנ"צ ירון קלדס, מסר לנו כי בעקבות פניית 'אינדקס אובייקטיבי' תבצע המשטרה סיורים באזור על מנת להבטיח את מנוחתם של התושבים.

אך לא די במעשי הונדליזם, אלא שהתושבים מוסיפים כי היער הסמוך לבית הספר, לא רק שאינו מטופל ומטופח, אלא הפך לאחרונה למזבלה עירונית של תלמידי בית הספר שמשליכים שם את הפסולת שלהם. התושבים ציינו כי הם מקווים שכעת, עם הפרסום ב'אינדקס אובייקטיבי', חייהם יחזרו לשגרה שקטה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "העירייה עושה מאמצים רבים על מנת לטפל בנושא הוונדליזם, בשילוב משטרת ראש-העין. בימים אלה, העירייה מגדילה את מספר מצלמות האבטחה הפזורות ברחבי העיר, וזאת כדי למגר מעשי אלימות וונדליזם. יחד עם זאת, אנו מבקשים את עזרת הציבור לשתף פעולה למניעת פגיעה ברכוש הציבורי, ומודיעה בזאת כי ינקטו צעדים מרחיקי לכת כנגד אלה שייתפסו".

תאריך: 12/05/2011
גיליון: 785
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il