19/01/2020
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 174 תוצאות התואמות את החיפוש
''המכללה למיסים ולחשבונאות'' היא המכללה המובילה בישראל ללימודי קורס חשב שכר בכיר!
מאת: המכללה למיסים ולחשבונאות
''המכללה למיסים ולחשבונאות'' מכינה למבחני ההסמכה החיצוניים של חשב שכר בכיר מטעם לשכת רואי החשבון בישראל, והתוצאות מדברות בעד עצמן

"המכללה למיסים ולחשבונאות" מכינה למבחני ההסמכה החיצוניים של חשב שכר בכיר מטעם לשכת רואי החשבון בישראל, והתוצאות מדברות בעד עצמן: הנבחנים שלה השיגו את התוצאות הטובות ביותר לאורך השנים בבחינת "חשב שכר בכיר" מטעם לשכת רואי החשבון.

במכללה למיסים ולחשבונאות קפדניים, ממוקדים ואישיים יותר, וזה בוודאי תואם את הגישה שלכם. צוות המרצים מורכב מבעלי השכלה גבוהה ורלוונטית לתחום. כל המרצים הם בעלי ניסיון עשיר בתחום "חשבות השכר", ובעלי ותק הוראה רב שנים בתחום. הם מכירים את שיטת בחינת ההסמכה המיוחדת, והדבר בא לידי ביטוי בקורס שמותאם במיוחד לדרישות המיוחדות הללו. הצוות מורכב מעורכי דין, רואי חשבון ויועצי מס בעלי ניסיון רב בהדרכה ובהוראה שמחוברים לעולם האמיתי בשוק העבודה.

הריכוז המקצועי של הקורס מתבצע על ידי המרצה מר יניב גבריאל, עו"ד ויוע"מ אשר ידוע בבקיאותו הרבה בתחום ושימש בעבר כיועץ מיוחד ל"רשות המיסים" בנושא מיסים ושינויי חקיקה ודרכי הטמעתם בסביבת מערכות מידע ממוחשבות. הוא ילמד בקורס הקרוב שייפתח בשבוע הבא, ביום ג׳, 8/11/16, 21:30-17:30 בסניף המכללה בראש העין: מתנ"ס לב הגבעה - גבעת הסלעים, רחוב הברבור 1 (צמוד לקופ"ח מכבי). בין הישגיו של מר יניב גבריאל, עו"ד ויוע"מ, נמצאת פיתוחה את תוכנת השכר המובילה בישראל: "שיקלולית לחלונות" מבית "ט.מ.ל. מערכות מידע בע"מ".

מר יניב גבריאל, עו"ד ויוע"מ, המרכז המקצועי של "קורס חשב שכר בכיר" מסביר:

"הקורסים שלנו ייחודיים. כיתות הלימוד במכללה הן קטנות. היחס הוא אישי, והקשר נמשך גם לאחר סיום הקורס. אתה לא רק 'עוד אחד שמשלם'. הסטנדרט הוא גבוה מעבר למקובל. רכז מקצועי מלווה את הקורס ועומד לרשות התלמידים בכל שעות הלימוד. הקורס מיועד לקהל הרחב אשר מתעניין בתחום חשבות השכר, ואינו מצריך ידע קודם בתחום השכר ו/או ידע קודם בהנהלת חשבונות כתנאי קבלה. צוות המכללה רוצה מאוד לראות את הבוגרים מצטיינים ומשתלבים במקומות עבודה איכותיים. אנו מאמינים שבזכות היחס האישי שלנו, חבר מביא חבר. מטרת הלימודים היא, למעשה, מציאת עבודה. במסגרת הלימודים אנו דואגים לרשום את הבוגרים שמסיימים בהצלחה לחברות כוח אדם, אם הם מבקשים זאת, מלווים ומדריכים אותם איך להתנהג בראיון עבודה, שפת גוף, שיווק עצמי. היום צריך להתכונן לראיון עבודה כמו למבחן הכי חשוב".

הבטיחו את מקומכם! נותרו מקומות אחרונים! להרשמה חייגו לטלפון: 1-700-700-088

תאריך: 03/11/2016
גיליון: 1060
עמוד: 34
חדשות ראש העין
תשחצינדקס
לוח אינדקס
הכתבה המרכזית
סודודקס
בראש צעיר בעיר
עסקים בעיר ובסביבה
אסטרולוגיה
חדשות השומרון
מה אתם חושבים?
תושבים מספרים
חינוך
חגים ומועדים
תרבות
מדור חקירות
ספורט בעיר
רפואת שיניים
לזכרם
עמותות וארגונים בעיר
מדור משפטי
בריאות
סיבוב בעיר
מדור נדל''ן
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © index-r.co.il