17/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 131 תוצאות התואמות את החיפוש
משולחנה של דוברת עיריית ראש העין-גליון 768
מאת: לי ליבר
הנשיא מקבל מתנה, יום התרמה אקי''ם, הורי אופ''ק עברו הכשרה בטיחותי, ייחודי בראש-העין:סיירת לתיקונים ביתיים, ייחודי בראש-העין:סיירת לתיקונים ביתיים.

הנשיא מקבל מתנה-נשיא המדינה, שמעון פרס, שהגיע בשבוע שעבר לביקור ממלכתי ראשון בעיר וחנך את ביה"ס "גוונים", קיבל במתנה מהתלמידה שחף לביא את תמונת "פוסטר לשלום" שציירה ואשר זיכה אותה במקום השלישי בתחרות הארצית של ארגון הליונס. הנשיא התרגש מאוד מהמחווה וציון את התרשמותו מהערכים, מההתנדבות ומהחינוך של תלמידי ביה"ס.

יום התרמה אקי"ם-ראש העיר, משה סיני, פתח השבוע את יום ההתרמה השנתי של אקי"ם שייערך ביום שלישי 11.01.2011. עשרות זוגות של בני נוער מתנות הנוער "הצופים" ובתי הספר השונים בעיר יעברו בשכונות העיר ויתרימו את התושבים למען הפעילות של אקי"ם.

הורי אופ"ק עברו הכשרה בטיחותית -למעלה מ-60 הורים השתתפו השבוע במפגש ההכשרה השלישי להורי אופ"ק (סיירת ההורים) שנערך בתיכון "בגין" בנושא מערכת הביטחון העירונית. את ההכשרה פתח דניאל יצחק, הקב"ט העירוני, שפירט את הפעילויות שמבצעת מחלקת הביטחון בעירייה, עם דגש על פעילויות שיתבצעו בממשק עם הפעילות של הורי אופ"ק. בחלק השני של הערב הרצה גלעד דולב, תושב העיר ומתנדב ותיק במשטרה. גלעד הציג בפני המשתתפים את סכנות השימוש בסמים והצביע על הקושי הרב לגלות סמים ולאתר שימוש בסמים. נציגי המשטרה והביטחון של העירייה הדגישו כי שני הגופים יחלצו ככל הנדרש לסייע ולטפל באירועים בשיתוף סיירת ההורים.
 
ייחודי בראש-העין:סיירת לתיקונים ביתיים- בימים אלו קורמת עור וגידים יוזמה חדשה של יחידת הנוער העירונית בשיתוף האגף לשירותים חברתיים, מחלקת קהילה ופרט והתכנית 'עיר ללא אלימות' – הקמת 'סיירת תיקונים' של בני נוער ומתנדבים מבוגרים בעלי מקצוע. 33 בני נוער מכל רחבי העיר הביעו עניין להשתתף בסיירת התיקונים ובקרוב יושלמו הליכי המיון של המשתתפים. בני הנוער שייבחרו ומתנדבים מבוגרים בעלי מקצוע, יעברו הכשרה משותפת תיאורטית ומעשית בת 5 מפגשים, בה ילמדו הנערים לבצע תיקונים בסיסיים בתחומים שונים- התקנת מדפים, קדיחה בסוגי קירות שונים, תיקון ברז דולף, סיוד קיר, צביעה ועוד. בתום ההכשרה יקבלו הנערים ארגז כלים ותעודת סיום, ויצאו בצוותים עם מתנדבים מבוגרים שיש להם ידע וניסיון בתחום, לבצע תיקונים בקרב משפחות נזקקות. את היוזמה מרכזות חן לוזון, רכזת נוער ביחידת הנוער העירונית וחופית בורנשטיין, סטודנטית לעבודה סוציאלית קהילתית שמתמחה באגף לשירותים חברתיים. כדי לקדם את היוזמה, סיירת התיקונים זקוקה לתרומות של ציוד וחומרי עבודה בסיסיים, תרומות כספיות וכן למתנדבים בעלי מקצוע נוספים.
תאריך: 06/01/2011
גיליון: 768
עמוד: 0
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il